Květen 2009

121. díl

30. května 2009 v 18:18 dily
Dva jsou víc než jeden • 18.6.2009 Pusenský odjel s Eliškou na vytouženou dovolenou a primářův let z Kanady má zpoždění, Petr Hanák je v Hradci s Jasminou. Do této situace přivážejí Mirku s vážným zraněním. Pavla s Oskarem jsou na všechno sami. Zachrání Mirce život? Nakonec se jim podaří ji stabilizovat. jenže pro další úspěšnou léčbu potřebují zapůjčit lepší vybavení. Dosluhující ředitel Kárský jim to neposvětí a Mirka kolabuje. Magdu tíží tajemství. Pavla s Čestmírem ji uprosí, aby operovala Mirku. Magda se nedovede soustředit a Mirku zachrání až primář, který konečně dorazí. Zatímco Magda se děsí podobných vyšetření po potratu, Čestmír si nepřipouští, že by jejich sen o dítěti byl ohrožen. Eduard je zatčen - kvůli obvinění ze znásilnění Kristýny! Běla se mu snaží pomoci, konfrontuje se s Tichými a zjišťuje, jakou moc nad Kristýnou má její matka Marta. Jindřich i Tereza jsou Běle oporou; Jinřicha utěšuje Vendulka, byť jeho lásku odmítá. Kristýna se chce po gynekologickém vyšetření přiznat ke lži. Aby tomu Marta zabránila, odváží ji pryč. Běla je bezmocná. Z Kamenice odchází Kryštof, vrací se ke studiu. Na rozloučenou dostane zájezd k moři. Hruška po prožité noci vyhledává Pavlinu blízkost a tak trochu proti její vůli je jí oporou.

120.díl

30. května 2009 v 18:17 dily
Vrať čas • 16.6.2009 Magda se trápí po potratu, Čestmír se snaží jí vrátit naději, ale nedaří se mu. Magda něco tají, má výčitky, ale nedovede se nikomu svěřit. Jediný Tomáš se nenechá odbýt a přinutí ji k přiznání, že kdysi byla na interrupci. Mezitím se v Kamenici slaví - Martina a Oskar mají druhou svatbu. Jako oddávajícího zvolí Eduarda a celý obřad pojmou v lékařském duchu. Pavla chce jít na oslavu v doprovodu Petra, ale ten musí s Jasminou do Hradce. Jako Pavlin doprovod se pozve Tomáš. Po svatbě skončí oba u Pavly doma a vyspí se spolu. Ráno je plné rozpaků, Pavla rozhodně na vztah nemyslí. Pusenský domluví Olze setkání s ředitelkou Plockovou. Chce, aby Olga začala zase učit. Jenže ředitelce se udělá zle a když ji přivezou do nemocnice. Olga mu to vyčítá a definitivně se vrací do Prahy. Nakonec ale dává i sama sobě naději. Eliška se předčasně vrací z Francie, aby se ujistila, že Vladimíra stále miluje. On ji pozve na Slovensko, aby byli jenom spolu. Odjedou hned druhý den. Kristýniny průšvihy vrcholí, když Eduardovi vyzvedne náušnice pro Bělu. Zkusí si je, a tak ji načapá Běla, která ji náležitě sjede. Kristýna pak plaší smutek u Čerta, projeví se jako nadaná barmanka, ale jejímu angažmá zabrání Marta, která chce mít z dcery aspoň sestru, když ne doktorku. Další den v Růžovce se s Bělou ostře chytnou a Běla se neudrží a vrazí Kristýně facku. Marta chce Valšíkovy přinutit, aby Kristýnu odprosili a vzali ji zpátky.

Motorkářka Munzarová: Jsem dobrovolný 'dárce orgánů'

24. května 2009 v 14:23

Motorkářka Munzarová: Jsem dobrovolný 'dárce orgánů'

Foto: Martin Mithofer

19.05. 17:12

VIDEO: Herečku Báru Munzarovou (36) Blesk zastihl v Mořském světě na Výstavišti, kde předávala cenu jubilejnímu návštěvníkovi. Kousek dál, na kolotočích, na ni čekala dcera Anička (7). Při rozhovoru se Bára mj. svěřila, že má diář naplněný na minuty a svůj život by nestíhala nebýt rychlé motorky.
//<![CDATA[ AO_posice(adoceanczopjtjsfuyc, 'Rectangle 420x220 Article'); //]]>
*Jsme v expozici s mořskými rybami. Proč jste nevzala s sebou dceru?
"Už jsem tady s ní dvakrát byla, ale teď jsem věděla, že tady budou fotografové, tak jsem ji nechtěla zbytečně vystavovat. Vezmu ji příště. Je o pár set metrů dál s hlídací tetou na kolotočích. Pak vyrazím za nimi.
*Nejste zrovna typ, který by se zviditelňoval na komerčních akcích. Proč jste udělala výjimku?
"Je pravda, že když vidím teleobjektiv, obvykle prchám. Tady mi jako motorkářce bylo sympatické i to, že jsem měla předávat jubilejnímu návštěvníkovi skútr."

  • Barbora Munzarová v mořském světě..
*Motorka není zrovna bezpečný dopravní prostředek, ne?
"Naopak. Já vím, že je to strašně nebezpečné. Uvědomuji si, že jsem potenciální dárce orgánů. Ale jinak bych nestíhala. V sezoně jezdím denně."

*Nehodu jste zatím neměla?

"Musím zaklepat, ale ne. Jezdím osm let a pořád zvyšuji kubaturu. Teď mám Yamahu 250, která mi vyhovuje. Jsem sice herečka, ale především matka, která se musí starat o domácnost. A do kufru se mi vejde i mléko a rohlíky."

*Doma vás od ježdění nezrazovali?
"Třeba můj táta, který na motorech vyrostl?! Ne. A já opravdu jezdím bezpečně. Mám panický strach z toho, že by se mohlo něco stát. Člověk musí být mnohem předvídavější než řidič v autě."

Bára Munzarová: Drsná hádka s kolegy!

24. května 2009 v 14:20 /Pavla Barnová/

Bára Munzarová: Drsná hádka s kolegy!

Foto: abl

14.05. 11:01

Co stálo za nečekanou výpovědí, kterou před několika dny dala herečka Bára Munzarová ve Vinohradském divadle? Prý hlavně divoké hádky a neskrývaná nenávist mezi Munzarovou a některými jejími kolegy.
//<![CDATA[ AO_posice(adoceanczopjtjsfuyc, 'Rectangle 420x220 Article'); //]]>
"Bára z našeho divadla odchází po vzájemné dohodě. K důvodům, které k tomu vedly, bych se nerad vyjadřoval," diplomaticky popsal Munzarové výpověď ředitel divadla Martin Stropnický.
  • Bára v Ordinaci v růžové zahradě


Jenže jiné zdroje z divadla už tak diplomatické nejsou. "Bára je trochu rozmazlené dítě, které hřeší na slávu svých rodičů. Žije v představě, že je geniální herečka, které by se všechno mělo přizpůsobit. Navíc kvůli svému vztahu s Trnavským, kterej jí dost deptá, se začala chovat úplně nesnesitelně. A někteří členové divadla to už nevydrželi a řekli jí to. A strhla se celkem hustá hádka," popisuje spouštěcí moment dramatických událostí, které skončily Munzarové prásknutím dveří divadla, jedna z členek souboru.
Během vzájemné pře prý létala ostrá slova vzduchem, jak kulky během 2. světové války. "Skončilo to prý tím, že Munzarová řekla, že se tady v tom divadle nenechá za dvanáct tisíc měsíčně urážet, že kšeftů má dost, a že z divadla je akorát tak nemocná a odešla sepsat výpověď," dodává náš zdroj.
"K ničemu se už nebudu vyjadřovat," řekla Blesk.cz Munzarová a položila telefon. Jenže její odchod z divadla by se mohl Munzarové pořádně vymstít. Začíná se totiž spekulovat, že výpověď by Munzarovou mohla potkat i na Nově, kde hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Důvody? Velmi podobné těm, které jí vyčítali kolegové z divadla - tedy nesnesitelnost, přecitlivělost a povýšené chování.

Můj názor:
Tento článek jsem našla na webu blesku..
Nechci se bouřit proti novinářům, ale myslim si ,že bi měli uvažovat o tom co píšou.
Protože tohle co píšou jsou jen klamy a chcou jenom urážet...Každy si to přeberte jak chcete..A pište do komentářů co si myslíte o tom..

119. díl

24. května 2009 v 13:59 dily
Hořký kamarádství • 11.6.2009
Magda se neshodne s Tomášem,kvůli pacientce,které onkolog nedoporučil rekonstrukci prsou.Zakáže mu ji operovat.Necítí se dobře,svaluje to na dusno s Hruškou.Čestmír proto nabídne Tomášovi místo na gynekologii,aby Magdě ulehčil.Ten ale žádá,aby se Čestmír nepletl mezi něj a Lucii.Konflikt vrcholí,když pacientku přivezou po pokusu o sebevraždu.Tomáš hájí svoji pravdu,během hádky však začne Magda krvácet.Tomáš ale nerozsévá jen konflikty.Podnikne s Pavlou výlet,ze kterého přinesou houby.Pavle se večer udělá špatně a Tomáš ji přispěchá ošetřit.V růžovce Kristýna laškuje s Eduardem a ukazuje mu kouzelnické triky.Běla si s ní promluví,že Eduard i kvůli věku pro ni opravdu není ideální volba.Jasmina je po operaci ramene,ale tlačí dál.Chce,aby jí Petr operoval i páteř.On se odmítá nechat vydírat,ale neunese výčitky a hodně pije už i v nemocnici.Martinu trápí,že její manželství nikdo nebere vážně.Oskar tedy uspořádá nové zásnuby,ale Martina chce víc-opravdovou svatbu.Lukáš vytáhne Gábinu do šéru.Na zásnubách jsou hecováni k polibku a skončí to fackou.Gábina si konečně přizná,že na své trauma nestačí.Lukáš jí tedy přivede psychologa.Gábina je za pomoc vděčná a poprvé se nechá obejmnout.

118. díl

24. května 2009 v 13:58 dily
Ve jménu lásky • 9.6.2009
Jasmina,bývalá žena Petra Hanáka,ho nutí,aby ji operoval.Nejde jí o to se uzdravit,ale dotlačit ho k tomu, aby se o ni staral.Hanák jejímu nátlaku podléhá.Pavle se konečně svěří s temným příběhem své dávné lásky.Nová sestra Kristýna Tichá přináší Běle a Eduardovi víc škody než užitku.Opět je nepozorná u pacienta a tentokrát to může velmi špatně dopadnout.Zato v soukromí se na vyjižďce na koních lísá k Eduardovi.Tomáš se zdržel s Gitulí v Německu a Lucie šílí strachy,podezírá ho z únosu.Uklidňuje ji Pavla,která Hruškovi věří.Lucie přesto ráno volá policii.Hruška sice dorazí,vysvětlí,že měl jen nehodu,ale Lucie chce i tak péči o dítě upravit soudně.Magda je zaskočena případem své pacientky,která porodila dítě pro svou sestru a jejího partnera.Ona sama si nedokáže představit,že by se mohla v podobné situaci ocitnout.Veverka soucítí s Jasminou,ale zároveň vidí,jak bezohledně na Hanáka tlačí.Od kněze Šohájka se pak dozvídá,že Adam Suk začal chodit na hodiny náboženství.Obě situace ji přimějí přehodnotit své nároky a s Adamem se usmíří.

117. díl

24. května 2009 v 13:57 dily
Chyběl jsi mi • 4.6.2009
Do nemocnice přivezou Dorku - má prasklý žaludeční vřed, je v nebezpečí života. Ráda by, aby se o ni postaral Petr Hanák, ten ale jakékoli citové vydírání odmítá, s Dorkou mít dál nic nechce. Když přijde zpráva, že let do Kambodže už je volný, neváhá ani minutu a odjíždí. Pavla, která se s Markem chystala na dovolenou, kvůli němu zůstává doma a přebírá jeho služby. Hanák se však přeci jen vrací - důvodem je jeho bývalá žena. TOmáš si chce vzít Gituli a odjet s ní na vícedenní výlet. Lucii se to moc nezdá, má strach, že Tomáš zamýšlí něco nekalého, ale dala mu slovo, a tak ho pouští. Tomáš kupuju zájezd od Pavly, která nemůže jet. Olga přes nátlak Pusenského odmítá nastoupit do transplantačního programu. Vladimít je zoufalý a sáhne k dramatickému řešení - simuluje vážnou nemoc, aby Olga viděla jaké to je vidět blízkého člověka odevzdaně umírat. Jindřich se snaží zbavit Benešové. Konečně dostane nápad - sehraje před ní komedii, která dokazuje, že je "švorc". Běla s Eduardem přijímají novou sestru Kristýnu Tichou. Ta hned udělá průšvih, ale Eduard ji přesto nevyhodí - jiná setra není.

116. díl

24. května 2009 v 13:56 dily
Chci žít v iluzi • 2.6.2009
Kamenickou nemocnicí hýbe případ pobodané a znásilněné Rebeky. Pachatelem je Křivský, který ublížil i Gábině. Lékaři násilníka sice neohrozí, ale dávají mu najevo, že jim nevadí, trpí-li bolestí. Dalibor je za jejich liknavost pokárá, v tomto jsou však doktoři za jedno. Velikost jeho hrůzného činu je ještě podpořena utrpením Gábiny, která stále trpí post-traumatickým šokem a není schopna normálně žít. Olga se sblíží s Eliškou a snaží se jí pomoci s jejím vztahem s Vladimírem. Odmítá však jeho snahy vrátit ji do pořadníku na transplantaci. Petr oznamuje Pavle, že odjíždí na misi. Požaduje lékařské dobrozdání od Pavly i od Dalibora, oba ho však odmítnou. Nakonec mu jej napíše Tomáš, který se stále více zajímá o Pavlu. Magda a Čestmír se po chvilce pochyb stále víc těší na miminko.

115. díl

24. května 2009 v 13:55 dily
Jako kočka s myší • 28.5.2009
Petr se vrací po neomluvené absenci do práce a narazí na Pavlu. Ta je jeho chováním zklamaná a pro rozptýlení souhlasí pozváním na večeři od Tomáše Hrušky. Petr to neustojí a ztrácí u ní důležité body . Čestmír se obává, že je neplodný. Čeká na výsledky testů. Odpověď mu dá ale přímo sama Magda, když mu oznámí, že je těhotná. Benešová ukáže Tereze dokument, v němž Beneš stahuje žádost o rozvod. Tereza je zdrcená. Jindřich a Eduard stojí za ní a Jindřich se ji pokusí svérázně pomoci. Na "rande" s Benešovou ho zahlédne Vendulka. Tereze nakonec nejvíc pomůže sám Radek Beneš. Pusenský má obavy z dovolené Elišky se Slavíkem. Ona mu je vyvrátí - oznámí Slavíkovi, že místo s ním chce jet s Vladimírem. Ten ale zjistí,že Olga vystoupila z transplantačního programu. Přemluví ji k návratu do Kamenice a nemůže proto s Eliškou odjet. Daniela přijde otravovat na plastiku s jizvičkou po sebevraždě. Getz ji upozroní na nebezpečné mateřské znaménko. Daniela si prožije velký strach a Getz ji je oporou. Ukáže ji, že život je smyslupný i bez Dalibora.

114. díl

24. května 2009 v 13:54 dily
Kašlu na ženský • 26.5.2009
Dalibora navštíví Adéla Danišová, s níž měl kdysi románek. Svědkem setkání je Daniela, která vše poví Danišovi. Ten zuří a žádá, aby se Dalibor vzdal primariátu, jinak ho udá lékařské komisi za to, že měl poměr s pacientkou. Pavla se sbližuje s Petrem. Jde s ním na rande a konečně se políbí. Ale když má u něj strávit noc, nachází ho opilého a zruinovaného zprávou o bývalé manželce Jasmině. Eliška bojuje s podezřením, že má znovu únavový syndrom a s Pusenského žárlivostí. Její bývalý muž ji totiž zve na měsíční dovolenou do Francie, kde by se mohla zotavit. Pusenský dává nakonec Elišce svobodně na výběr. Martina se chystá jet s Oskarem k soudu kvůli rozvodu. Ale rozejde se s Břéťou a zjišťuje, že Oskar je možná opravdu ten pravý. Adam pochybuje, zda se nechat pokřtít kvůli Veverce, když sám v Boha nevěří. Svěří se knězi Šohájkovi. Ten mu poradí, ať nedělá nic proti svému svědomí. Veverka tak tolerantní není, je to pro ni zklamání. Vypadá to na rozchod. Eda s Bělou čelí obstrukcím od Zuzany Pantoflíčkové. Nadbíhají ji, ale když jim dojde trpělivost,přijdou o sestru.

Petr Vágner: V Ordinaci uvidíte moje nové tetování!

2. května 2009 v 14:44 informace

Petr Vágner: V Ordinaci uvidíte moje nové tetování!

Foto: Tomáš Vrbenský

04.02. 14:07

Vyhrál anketu Blesk.cz o nejhezčího muže Ordinace a sami jste si ho mohli vyzpovídat! Podívejte se na záznam chatu s Petrem Vágnerem.
//<![CDATA[ AO_posice(adoceanczopjtjsfuyc, 'Rectangle 420x220 Article'); //]]>
Než přišel do seriálu Ordinace v růžové zahradě, znal ho málokdo. Přesto má ze sebou Petr Vágner už řadu rolí v zahraničních filmech, na divadle i v reklamách. Mezi jeho koníčky patří letadla, motokáry nebo snowboard.
Jak odpovídal na chatu Blesku.cz?
//<![CDATA[ var lastReq='1241268130'; var OTid='75'; var OTsort=0; //]]>
skvělý..ozvu se a domluvíme doufám tu kávu:-) (Mili)
:-) Už mi bohužel vypršel čas, takže se s vámi musím rozloučit. Díky za otázky a mějte se všichni moc fajn!:-) Petr a Lilli
a opravdu hraješ ve snowboarďácích??? já se snažila brejlit, ale nějak jsi mi proklouzl:)?......a osobnější otázka, kde se potká takový pěkný chlapík jako ty??a ještě v takovém chápajícím znamení:-)??Martinka (Vaše jméno)
Nakonec jsem v nich nehrál, ale ten snowboard mi zůstal:-)
Peter, nebude ti vadiť, keď ti napíšem na email. Vieš, aby kontakt medzi českým hercom a slovenskou fanúšičkou neviazol. Zatiaľ ahoj. (miroslava)
Napiš, slonenčinu mám rád:-)
jak jste dlouho zenaty?:) (peta)
Čtyři roky
Ještě dotázek, máš rád hokej, a jestli ano, tak jakému klubu fandíš?? já vím nečekaná otázka na slečnu:):):)Martinka (Vaše jméno)
CHodím na něj s kamarádem a fandím Spartě, i když se jí teď moc nedaří...
Zdravím Vás a chtěla bych se jen připojit mezi gratulanty a popřát Lilince vše nejlepší k narozeninám a Vám mnoho úspěchů. (Kiki)
Děkujeme:-) Slavíme to tady zatím piškoty:-))
Ahoj Petře, nešlo nějak "zmáknout" scénaristy, aby Ti dali větší prostor? (byť by to bylo s Terezou?!?) (Inola)
To je na nich, ale větší prostor doufám bude:-)
tak to su ráda, další vlastenec v celebritách:) a jak dlouho jezdíš? (Martinka) (Vaše jméno)
Jezdím už pár let, původně jsem se to učil kvůli roli ve filmu Snowboarďáci a moc se mi to zalíbilo:-)
Myslíte si,že dcerka půjde ve vašich šlépějích?Co na to mamina,že ji taháte po rádiu?Ale skládám kompliment na její narozeniny jste aspon s ní. Budete vzorný tatka,nebojíte se kdo vám ji jednou odvede?? (Lenule)
Uvidíme, bránit jí nebudu, ať si sama vybere, co bude chtít dělat:-) Mamina nemá nic proti, zná tuhle branži:-) A že mi malou jednou někdo odvede? Ať si to zkusí!:-))))))))
mezi vase konicky patri letadla - primo pilotujete a jaky typ?:) diky jana (jana)
Ne ne, jen z nich škáču:-)
Tak na ty bych se taky nechala pozvat :)) (Kikina)
:-)
Seš hezoun, šel bych do tebe - co ty na to? (jockmen)
To asi neklapne:-)
Krásný den Péťo, jen by mě zajímalo jestli jezdíš na hory, když máš rád snowboard. a zda jsi věrný Čechám, co upřednostňuješ Alpy:) a jestli jezdíš do Krkonoš, tak to je úplně nej, na růžovku opravdu nekoukám, ale třeba tě zahlídnu na kopci a bude se mi jezdit mnohem lépě:) přeji hodně štěstí tobě i tvé rodince, ať Vám to vydrží co nejdéle v tomto zmateném čase:) (Vaše jméno)
Děkujeme! Jezdím pravidelně na začátku roku na Ještěd a pak když mi to vyjde třeba do Jánských lázní, takže spíš Čechy:-)
Kdybys musel vybrat mezi divadlem a Ordinaci - co by to bylo?? (hans)
Těžko říct, doufám, že se takhle nebudu muset nikdy rozhodovat!
Takže narozeninky tak to všechno nejlepší :) hlavně zdravíčko (Kikina)
Děkujeme:-) Má ode mě slíbené Rychlé špunty:-))
Teda jak to tady tak čtu tak to je zajímavé:) Sluší vám to s dcerkou na obrázku:).Škola Brdičkova:)moc vás neláká na návštěvu že:)) (Kikina)
Ale jo, někdy bych se zašel kouknout, jen teď není moc času:-)
ahoj petre,kde bude to dalsi tetovani, prozrad.. :)) (hanka)
Další bude nad pravým ramenem:-)
ahoj Petře, čím bys byl, kdybys nebyl hercem? Žaneta (žaneta)
CHtěl jsem být potápěčem, kosmonautem nebo popelářem, znáte to... Ale asi bych dělal stejně něco podobného, jsem dost velký exhibicionista:-))
ještě maličkost.. mám psát do radia nebo na seznam?? ::-) (Mili)
raději seznam:-)
ahoj, na fotce na tobe sedi detatko, to je dcerka? Kolikpak ji je a jak se jmenuje? :) diky, Mirka (mirka)
Ano, je to ona, dneska je jí přesně rok (před rokem a hodinou se narodila) a jmenuje se Lillian Mia:-)
Ahoj Petře,jak se ti líbí role v ordinaci v růžové zahradě?Je škoda,že nehraješ doktora:)V jaké jiné roli tě můžeme vidět?Máš rodinu?Děkuji za odpověď Verča (Veve)
Doktora hraju, Veve!:-) I když doktora - záchranáře:-) Role se mi moc líbí a zaujala mě natolik, že už mám domluvené reálné služby na záchrance a v nemocnici:-) A rodinu mám.
Ahoj Peto uz kdyz jsem te slysela na evrope 2 tak jsem vedela ze jsi krasnej chlap ale skutecnost je jeste lepsi.... (Lenka)
A kde jsme se potkali?:-)
Petře, kam se chodíte bavit, do jakých klubů? A jste zadaný? :-) (Lutricia)
Do klubů už moc nechodím, sem tam zajdu na nějakou akci mých kamarádů, ale už nemám tolik času jako dřív:-(
chcel by som sa opýtať kde by som mohol napísať o váš autogram??? (mail,web,..) dakujemm (matej kuna)
Napiš mi do mailu, je na mých webovkách www.vagnerpetr.com
nOSÍŠ SLIPY NEBO BOMBARĎÁKOVÝ TRENCLE? (Eva M.)
Slipy opravdu nemám rád:-)
Přeji krásný den a mám na Vás otázku:jaké ženy se Vám líbí a jestli nějakou vlastníte? :-))) Děkuji (luciána)
Hezký den, líbí se mi inteligentní ženy s vlastním názorem, tolerantní, pohodové a se smyslem pro humor:-) A vlastním dvě takové:-))
Dobrý den,jste pěknej a sympatickej chlap,ráda Vás vidím na obrazovce,můžete přiblížit svoji hereckou kariéru! Díky Hanka (Hanka)
To by bylo na dlouho, ale po herecké škole jsem hrál v Národním divadle, Stavovském divadle a Divadle Na Vinohradech a v několika filmech. Pak přišly seriály, nabídka z divadla Radka Brzobohatého a zatím největší příležitost v Ordinaci:-) Ale víc toho mám na svých webovkách, kdyby vás to zajímalo:-)
ahojky peto,nestýska se ti po evrope2?a proc jsi vlastne odešel?P. (petulda)
Už nestýská, prožil jsem si tam ta nejlepší léta, ale Frekvence 1 mi toho teď nabízí víc a jsem tady spokojený:-) Mám super šéfa Mirka Škodu a bezva tým kolem sebe:-)
Dobrý den Petře,jste gay? (invape)
Nejsem
Petře a v jakém čase moderujete na Frekvenci 1 a jak často? (Lulu)
V rádiu jsem každý víkend ráno od 6 do 10:-)
Dobrý den, vypadáte jako sympaťák :-) Všimla jsem si, že máte tetování. Co to je a je jen jedno? Mějte se fajn. (Lucie)
Díky:-) Tetování mám tři a za pár dní se chystám na další:-) Určitě pak budou vidět v Ordinaci, mám tam i pár "odhalenějších" scén:-))
Dobrý den, cítil jste někdy něco k nějakému muži? Nemyslím otce... Děkuji, držím palce a zůstaňte nohama na zemi:) (Lubínek)
Necítil, ale hraju pár takových rolí v divadle, takže momentálně mám třeba milostnou scénu s Ernestem Čekanem ve hře Lev v zimě v Divadle RB:-) Díky a snažím se:-)
tak to já se ozvu:-)--- měj se,malej všechno nejlepší k narozeninám a těším se na kafčo:-) (Mili)
:-) díky
Malé přeji vše nejlepší, hlavně zdraví! Tak šupky za ní, ať to s taťkou oslaví:-) (Lucie)
Díky! A malá je tady se mnou:-) Prý vám chce něco napsat: ohsFhn-lsnf_L?BNSJKfbsxxxxxxxxaaaaaadcs
Petříku, cokde pracuješ nejraději - rádio / film / divadlo? (Já)
Každá profese má něco do sebe, takže je rád střídám, což mě moc baví:-)
Pěkný den Péťo:-) Tak s kým budete mít ten poměr v ordinaci? Nemůžete naunačit? (Lucka)
Opravdu nemůžu prozradit:-) Ale není to žádná sestřička ani doktorka:-))
jak se vám líbí v divadle RB,nepřemýšlíte o výměně?? A co vaše fanynky? gratuluji ke hře Vyhazovači, to je bonus do černého :) Hodně zdaru (Kikina)
V divadle Radka Brzobohatého se mi líbí moc a o výměně neuvažuju! A fanynky jsou moc milé:-) Děkujeme
Dobrý den, jak se dnes máte? A co děláte proti zimním depresím? (Lucie)
Zatím deprese nemám, takže nic:-) A dneska se mám fajn, jen se snažím dostat ze spárů nějaké nemoci pomocí paralenu a vitamínů... Za chvíli běžím na Óčko, kde mám dneska jako hosta Michala Hrůzu a pak už hurá zpátky do postele:-)
Zdravím Vás a přeji pěkný den. Ráda bych věděla, jakou posloucháte muziku a kam jezdíte rád na dovolenou. (Jana B.)
Poslouchám všechno možné a nejvíc asi to, co hrajeme na Frekvenci 1, protože jsem v práci:-)) A na dovolenou jezdím nejraději za rodinou na Moravu, skvěle si tam odpočinu:-) Mám rád i moře, ale vzhledem k množství práce se tam pořád nějak nemůžu dostat...
Ahoj Péťo, jaká je tvoje neoblíbenější divadelní hra ve které účinkuješ? Tak nějak přemýšlím kam se na tebe zajít podívat. Ordinaci totiž nesleduji. Jinak hodně štěstí v kariéře a ať ti dcerka dělá jen a jen radost. (Alena)
Asi Vyhazovači v Divadle Radka Brzobohatého, jak už jsem psal, je to úžasná zábava:-) A děkuju, radost mi dělá každý den!
skvělý:-) tak doufám, že to klapne.. a káva bude.. kam ti můžu napsat, abysme se domluvili:-) (Mili)
Napiš mi do mailu, je na mých webovkách:-)
Ahoj Petře, ptát se na nic nechci, jen bych ti ráda popřála hodně štěstí v kariéře a i v osobním životě. Máš krásnou dceru! V Ordinaci ti to moc sluší a ráda se na ní dívám kvůli tobě! Jsi moc hezkej chlap a s hraním jen tak dál!!! (Lucie)
Moc děkuju! Dcera dneska slaví rok:-)
Jen Vás chci pozdravit:-) a popřát vám krásný den..v ordinaci Vám to moc sluší...:-)Romi (Romi)
Děkuju, taky vám přeju hezký den:-)
Ahoj Petře,jsi strašně krásnej a milej chlap,jak tvou popularitu snáší tvoje žena,nebo přítelkyně?Jinak máte moc krásnou holčičku,tak at se vám daří... (sandra)
Díky! S tou popularitou to není tak strašné a manželka je pohodářka, takže mi ji přeje:-)
Kolik máte dětí? (Macek)
Zatím jedno:-)
Ahoj Peter, som zo Slovenska, ale sledujem Ordináciu na Nove. Je super. Aj tvoja úloha - perfektná. Len mi povedz, nájdeš v seriáli lásku, keď Terazka vypadla z kola. Prajem moc moc moc šťastia v živote. (Miroslava)
Scénáře se píší postupně, takže sám nevím, jak to celé dopadne, ale právě natáčím díly, kde prožívám velkou lovestory:-) Moc děkuju!
V jakém divadle můžeme pana Vágnera vidět? (Lulu)
Momentálně v Divadle Radka Brzobohatého a v divadle Metro. Celkem v nich hraju v osmi hrách:-)
v jakém filmu vás můžeme ještě vidět kromě ordinace v růžové zahradě (kiki)
Nejnověji ve filmu Veni, Vidi, Vici (tak mě ale pod brýlemi moc nepoznáte:-)
Ahoj Peťo, ráda se na tebe dívám, jak se ti hraje v ordinaci, a koho tam máš nejraději? Přeji Ti at se ti daří.. (Máši)
Hraje se mi skvěle a vybrat někoho nej asi nejde, herci i štáb jsou fajn:-) Ale speciální dík posílám Danu Šůrovi, Šárce Baborovské a Mariánu Kleisovi:-) A pozdrav Martinu Písaříkovi, Adélce Gondíkové, Petru Rychlému, Monice Zoubkové, Markétě Plánkové, Pepovi Pejchalovi, Milanu Bahúlovi, kostymérkám, cateringu........:-)))
Zdravím vás a zajímá mě, jaké máte oblíbené zimní středisko. Díky za odpověď a ať se vám daří! (Míra)
Rád jezdím třeba na Ještěd:-) A děkuju
Ahoj Petře.. zdravím a pozdravuji :-) chtěla jsem moc pochválit hru Vyhazovači ve který hraješ v divadle Radka Brzobohatého.. :-)viděla jsem ji dvakrát a doufám, že ne naposledy.. je to bomba:-):-) jooo a taky doufá, že si pak někdy po představení dáme kafe:-) tak co? domluvíme se?? :-) (Mili)
Moc děkujeme, máme tu hru taky moc rádi:-) Každé představení je pro nás jiné, je tam dost prostoru pro vtípky a lehkou improvizaci, takže nás fakt baví:-) A na kafe se určitě domluvit můžeme:-)
AhojPéťo,máš už i svůj vlastzní Jambo-jet ,když jsou tvé koníčky letadla? (Miri)
Ahoj, jako Leoš Mareš zatím nevydělávám, takže zatím z něj jenom skáču s padákem na zádech:-)
Dobrý den Vaše role je spíš menší,ale dobře zapamatovatelná , Je předpoklad že se Vače postava dostane víc do popředí??? (Lenka)
Podle nejnovějších scénářů to tak vypadá:-)
Pěkný den Petře, jaký si myslíte, že jste otec? Vychováváte dcerku liberálně nebo konzervativně? (Blanka z Ostravy)
Hezký den, snažím se být otec pohodář a zatím jsem hodně liberální, ale uvidíme, co bude dál, zatím je ještě malá:-)
Ahoj Petře, nechodil jsi ve volném čase do posilovny na Floře? (triplexx)
Chodil a snažím se chodit, promiň, Štěpáne:-))))
Pivo/Víno? Blondýnky/brunetky? Pes/kočka? Jinak Vám přeji hodně úspechů, zdraví a štestí, v ordinaci hrajete báječně: ) (Patricie)
Víno, brunetky, pes a děkuju:-)
ahojky,mas uz nakou zenskou??? (nikca)
Mám už dvě:-)
Ahoj Petře, chtěla bych se zeptat, jestli tvá role v Ordinaci bude se více rozvíjet a jestli tam budeš mít i jiné scény než jenom záchranář. "Si borec..." a co tvá dcera, nemá už také nějakou roli v Ordinaci?Je šikulka, na té Nově se mi moc líbila a hezky se smála na paní Dolinovou...určitě by ji to také slušelo ještě miminkem.Co bude dál v Ordinaci?Můžeš prozradit? (Dagmara)
Rozvíjet se určitě bude a scény budou víc civilní (v ložnici a tak):-)))) Lillinka zatím v Ordinaci nehraje, ale co není, může být:-) A co bude dál prozradit nemůžu, ale bude to rozhodně zajímavé:-)
Líbí se vám role v ordinaci??hrál jste i jinde??neuvažujete o tom?? (Angie)
Hraju i jinde:-) Na jaře bude na Nově seriál Expozitura, kde se objevím a v dubnu budu točit seriál na České televizi. Jinak hraju ve dvou divadlech, dotáčím jeden film a za sebou mám taky pár věcí:-) Kdyby tě to zajímalo, víc je na www.vagnerpetr.com
Dobrý den,jak se Vám hraje v Ordinaci?A líbí se Vám tam? (Iveta)
Hraje se mi moc fajn, je tam skvělá parta a všichni jsou velcí profíci:-)
Ahojky Petře,líbíš se mi v Ordinaci,můžeš prozradit jestli se tvá postava třeba zamiluje.... je na obzoru nějaká nová láska? Když s Terezkou ti to nevyšlo? Děkuji za odpověď a přeji hodně úspěchů a zajímavých rolí.Ellen70 (Ellen70)
Moje postava se teď zamiluje po trochu kuriózním seznámení:-) A jde o jednu z hlavních postav seriálu:-) A děkuju!
Ahoj Je pravda že míváš sex i s muži??? (Renata)
Není
Bude se vaše postava v seriálu v ordinaci v růžové zahradě více rozvíjet?? (Jana)
Ano:-) Právě točíme březnové a dubnové díly, a ty budou stát rozhodně za to:-) Nebude tam o úrazy a milostné pletky nouze:-)
Ahoj Péťo, jestlipak si ještě zavzpomínaáš na naše herecké začátky:-) Dáda má malýho Viktora a čeká druhý mimčo. Pa Kamila P. (kamila)
Vzpomínám, Kamčo, vzpomínám:-) Že má Dáda mimčo jsem nevěděl! A co ty? Viděl jsem tě v publiku na Kleci bláznů, ozvi se někdy!
ahoj chtela jsem se zeptat v serialu ordinace se ti libi tereza valsikova ?????????? jo a myslim si ze jsi ten nejlepsi ze vsech mas talent papap kacka dik za odpoved (obdivovatelka kacka)
Ahoj Kačko, Terka alias Monča je moc fajn a nikdy nezapomenu na naši první líbací scénu:-))
Moc Ti Peťo gratuluji,nemám na Tebe žádnou otázku,chci ti popřát jen samé fajn role jak na divadle tak v televizi.Mám věk podobný jako ty a nehodlám mít otázky tipu,máš holku,kde bydlíš a takový ty blbosti.Prostě jsi fajn a držím pěsti v další kariéře!!!!!Danča Brno (Danča)
Dobrý den, než se vrhnu na odpovědi, všechny vás moc zdravím:-) A Danče moc děkuju, třeba se někdy do Brna dostaneme s divadlem:-)

Jak jim Ordinace změnila život?

2. května 2009 v 14:42 informace

Jak jim Ordinace změnila život?

Foto: abl

15.02. 05:00

Zlata Adamovská se rozvádí! Tak to už je možné úplně všechno, říkají ti, kteří věřili v nesmrtelnost manželství páru Adamovská - John.
//<![CDATA[ AO_posice(adoceanczopjtjsfuyc, 'Rectangle 420x220 Article'); //]]>
Může za to úspěch herečky v roli doktorky Páleníkové v seriálu Ordinace v růžové zahradě? Stejně jako jejich seriálové postavy na obrazovce, i herci prožívají v životě velké emoce. A některým z nich změnila jejich role život opravdu dramaticky.
  • Zlata Adamovská (49) a Radek John (53): Jak ve středu informoval Blesk, jeden z nejstálejších párů českého showbyznysu oznámil po 20 letech rozchod. Za ním patrně stojí nebývalý úspěch Zlaty alias Běly Páleníkové, za kterou teď dokonce vyhrála »nováckou« soutěž ANNO. Adamovská je stále krásná a atraktivní a koneckonců i fi nančně nezávislá. A úspěchy svých partnerek muži většinou jen tak snadno neskousnou. Na vyhlášení ANNO ani jeden z nich nebyl, před slavnostním večerem totiž dali přednost plánované dovolené.

Bittnerová z Ordinace: K životu potřebuji dobré jídlo a sex!

2. května 2009 v 14:39 informace

Bittnerová z Ordinace: K životu potřebuji dobré jídlo a sex!

Foto: Michal Protivanský

02.02. 14:59

I když v seriálu Ordinace v růžové zahradě hraje zdravotní sestru, ona sama nemocnice bytostně nesnáší a podléhá pocitu, že jakmile ji v nemocnici zavřou, už se z ní nevrátí.
Miluše Bittnerová se mi také svěřila, že byla v den našeho rozhovoru u kartáře…
Jak vaše návštěva dopadla?
Poprvé jsem u něj byla minulý rok v únoru. Doporučil mi ho kamarád. A protože se trefil tak na 70 %, tak jsem tam šla i letos. A dobrý!
Miluše Bittnerová (31)
Foto: Michal Protivanský
Budete mít skvělý rok?
Prý mám dva strážné anděly. Minulý rok jsem měla jen jednoho, takže mi jeden přibyl. Ale je to opravdu hrozně zvláštní. Prvním z nich je pradědeček, který zemřel, když mi byly asi dva roky, takže si ho ani nepamatuji. Ale byl to ochotník… Dnes měl kartář ještě lepší den a říkal: "Ten pán je s vámi pořád a pak je s vámi ještě paní. Jmenuje se Marie." Absolutně jsem nevěděla, jakou Marii má na mysli, i když mě přesvědčoval, že je moje příbuzná. Tak jsem nakonec zkusila říct jméno Marie Bittnerová. Byla to herečka, která působila v první generaci Národního divadla. A já sice samozřejmě říkám, že jsme příbuzné, ale nemám udělaný rodokmen a nemám pro to žádný důkaz.
Ale věříte tomu…
Je fakt, že když jsem byla ve druháku na DAMU a šla jsem s indexem na zkoušku, seděl tam pan profesor Horácký, podíval se na moje jméno a zeptal se: "Vy jste příbuzná s Marií Bittnerovou?" A já mu odpověděla po pravdě: "Já to říkám, ale asi ne." A on na to: "Jste! Jste jí podobná! Ukažte se z profilu…" A dal mi zkoušku rovnou, ani jsem nemusela nic říct.
Takže už tehdy vám jeden ze strážných andělů asi pomáhal…
Ano. A tak mám Jarouška i Marušku… Doufám, že si rozumí… Ale vážně, já tomu opravdu docela věřím, i horoskopům.
Vaše seriálová postava sestřička Eliška má za sebou velmi problematickou minulost. Musela jste i vy překonat nějaké těžké životní etapy?
Myslím, že každý má něco. Člověk, u kterého si myslíte, že je v relativním klidu a u něhož se vám zdá, že žije šťastný život, může prožívat osobní tragédie. I když chápu, že nejsou obecně porovnatelné. Třeba smrt dítěte… To je strašlivá věc a tu jsem nikdy nezažila. Nepotkalo mě ani úmrtí v rodině. Ale samozřejmě mám za sebou nepovedené zkoušky, nepovedené vztahy… S tím, s čím bojovala Eliška, jsem ale opravdu zápolit nemusela. A navíc má dceru. Tu já nemám, takže se to nedá srovnávat.
V seriálu Ordinace v růžové zahradě hraje Miluše Bittnerová sestřičku Elišku Slavíkovou.
Foto: archiv
Jste se svým životem spokojená?
Nemám samozřejmě život jako v bavlnce. Tak to není. A myslím, že nejvíc bojuji sama se sebou. Se svými strachy, se svojí leností…
Také se musíte k něčemu občas složitě odhodlávat a dokopávat?
Určitě! A další věc: narostl mi arogantní obličej. A tak si spousta lidí na první pohled o mně myslí: "Hm, arogantní prsatá blondýnka…" Můžu je sice příjemně překvapit, ale jen pokud mi dají šanci. A tak člověk třeba bojuje i s tímto problémem. Ale to má každý. Někdo více a jiný méně… A také mě zasahují špatné věci, které se dějí mým blízkým nebo kamarádům. Když těmto lidem někdo ublíží, tak to s nimi hodně prožívám. Možná to trochu vychází i z toho, že jsem Střelec a nesnáším nespravedlnost.
Proč jste se vlastně rozhodla pro herectví?
Tak to také nevím…
Takže na střední jste ještě neměla jasno, jakým směrem půjdete?
Hodně jsem hrála na klavír, proto jsem přemýšlela nad konzervatoří. A pak přišla puberta a divadlo a klavír šel na nějakou dobu stranou. Vlastně nevím, jak ta myšlenka vznikla. V podstatě jsem herectví chtěla dělat vždycky, jen jsem zpočátku neměla odvahu to vyslovit. Rodiče si přáli, aby ze mě byla právnička nebo třeba novinářka. Ale když jsem přišla do prváku na gympl, řekla jsem, že chci být herečkou. A rodiče si mysleli, že mě to přejde! Ale já jsem pořád vyplňovala, že chci jít na DAMU. A pak už jsem v podstatě nemohla couvnout. Ale je fakt, že v současné době bych si přála ještě studovat. Ráda bych zkusila sociologii. I když jsem koukala, že zkoušky jsou hodně těžké, takže uvidím, protože jsem samozřejmě spoustu věcí zapomněla. Dokud nemám děti, ještě bych to zkusila.
Setkaly jsme se v holešovickém baru Piano, kde se herečka pravidelně schází se svými kamarádkami.
Foto: Michal Protivanský
S manželem zatím děti neplánujete?
Ne, doufám, že mi biologické hodiny začnou tikat, ale dosud se tak nestalo. Rozhodně ale děti plánuji. Určitě je jednou budu mít. Kartář mi dnes řekl, že příští rok to určitě nebude. Tak uvidím…
A jak dlouho jste vlastně vdaná?
Dva roky. A manžel je opravdu úžasný, jinak bych s ním samozřejmě nezůstala. Protože jsem Střelec, tak by to bylo hodně rychlé. Můj muž je také úžasně tolerantní, za což si ho hrozně vážím. A skvěle vaří. A informace pro čtenářky: já vařit neumím! A nikdo mě ani do kuchyně nepouští! Prý nesmím ani krájet cibuli, protože to vypadá hrozně nebezpečně!
Zdá se mi docela fajn, že to za vás manžel převezme…
Jeho to hrozně baví, on u toho relaxuje… Ale mě dost rozčiluje, že když už mám tendenci něco uvařit a podívám se do kuchařky, tak tam je třeba napsáno, že mám udělat jíšku. Jenže jakou má mít konzistenci? Proč tam nenapíšou, kolik které suroviny přesně dát? Já to potřebuji vědět! A tak jsem k Vánocům dostala kuchařku pro blondýny, která začíná tím, jak si objednat pizzu.
A chutná vám, co manžel navaří?
Já jsem hrozně žravá. Myslím si, že jídlo, spánek a sex jsou takové tři základní životní komodity. Ale fakt! Díky tomu je život krásný. Hrozně lituji holky, které jedí každý den jen trochu salátu pokapaného citronem. Podle mne se strašně ochuzují. Tak budou mít o pár kilo víc. No a co? Já třeba lítám s váhou pořád nahoru a dolů, ale mám pocit, že když mám o pět kilo víc než třeba teď, tak mám také víc ctitelů. Na váze asi nezáleží. Když žena sex-appeal má, tak ho prostě má!
Miluše Bittnerová (31)
Foto: Michal Protivanský
Váš manžel je ze stejné branže?
Není, a to je tak o něm asi všechno.
Tajíte jeho identitu?
Ne, netajím. Jen ho do toho nechci zatahovat. Přece jen si žije docela spokojeně…
Překročila jste třicítku. Stresují vás někdy přibývající roky?
Hrozně mě udivuje, když mi někdo říká, že na něco už nemá věk. Připadá mi totiž, že jsme první generace, která má obrovskou možnost volby. Já mám třeba kromě přátel z branže také šest "civilních" kamarádek, a pravidelně se scházíme. Většina z nich je svobodných a nemají děti. Podle mne je to právě tím, že máme na výběr. Jenže jsme malinko zmatené, protože nám chybí vzory. Nemůžeme mít vzor v našich matkách, protože ty maximálně v pětadvaceti už měly děti. Ale my jsme si mohly vybrat a vybraly jsme si, že chceme žít život tak, jak je. A tím nemyslím kariéru nebo to, že bych si chtěla nějak užívat. Víme, že máme ještě čas a klidně můžeme studovat nebo dělat spoustu jiných věcí, a to je super!

Tři nej Miluše Bittnerové:

Nejoblíbenější hudba: "Momentálně pořád sjíždím Vivaldiho Čtvero ročních období. A ještě staré písničky od Hany Hegerové."
Vivaldi
Foto: archv
Nejlepší film: "Amadeus."
Nejoblíbenější nápoj: "Zelený čaj."


Radim Fiala (38): Proč tají milostný život

2. května 2009 v 14:36 informace

Radim Fiala (38): Proč tají milostný život

Foto: Michal Protivanský

30.04. 14:23

Fanynky ho milují od prvního okamžiku, kdy jako doktor Hanák nastoupil do seriálu Ordinace v růžové zahradě. Jak to má se ženami ve svém osobním životě, se mi ale zjistit nepodařilo. O svém soukromí totiž mluvit odmítá.
//<![CDATA[ AO_posice(adoceanczmkqknphsqu, 'Rectangle 420x220'); //]]>
Proč si svoje soukromí tak zarytě bráníte?
To je velmi jednoduché. Není moc příjemné, když na vás pak někdo pokukuje, nebo když se vám naváží do života.
Některé informace jsou ale poměrně nekonfliktní…
Já se ale striktně držím této zásady.
Neprozradíte ani to, jestli jste ženatý nebo svobodný?
Ne.
A o čem se tedy můžeme bavit?
Můžete se mě ptát na moji rodinu, rodiče, babičky… Ale to ostatní si nechám pro sebe.
Jestli je ještě Radim Fiala 'volný', se mi bohužel ještě zjistit nepodařilo.
Foto: Michal Protivanský
Tak dobře. Máte sourozence?
Mám mladší sestru a mladšího bratra. Je to ale složitější. Moje maminka se rozvedla a z druhého manželství se narodila sestra. A mému biologickému otci se ze třetího manželství narodil syn. S bráchou, který žije v Pardubicích, se teď potkáváme v Praze. A sestra žije v mém rodném domě v Brně.
Takže jste vyrůstal jen se sestrou. Chránil jste ji?
Vychovával jsem ji jako kluka. Ona do nějakých deseti let jako kluk opravdu vypadala. Od pěti let musela stát ve fotbalové brance a lézt po stromech.
Tak to měla docela tvrdý výcvik… Je už vdaná?
Je. Mám tříletého synovce. A je to drak! Ten ty Bohunice jednou zboří. Je to neuvěřitelné dítě! Ale mám ho hrozně rád. Baví mě to s ním. Je to asi i tím, že s ním nejsem pořád… Nedávno mě prý našel v nějakém časopise a říkal: "Jé, to je můj Ráďa." A dal té mojí fotce pusu. Je skvělej! A je s ním sranda. Už začíná vymýšlet vtipy! Je to takový malý šibal, a dokonce se tak i jmenuje.
Radim Fiala (38)
Foto: Michal Protivanský
Jak vzpomínáte na své dětství?
Mám je v paměti v krásných pastelových barvách. Dodneška si třeba pamatuji první den, kdy jsem šel do školy - o týden později než ostatní děti, protože jsme byli s rodiči na dovolené v Jugoslávii. A poměrně ostře si pamatuji celé své dětství. Moji prarodiče měli grunt, takže jsem v podstatě vyrůstal na statku. Kolem byla jen samá selská stavení. Lítali jsme mezi zahradami, po polích. Pořád jsme jezdili na kole. Měli jsme party, bunkry, vedli jsme války. A moje babička nám šila pytlíky na skobičky, které jsme potřebovali do praku.
Museli jste spolu mít moc hezký vztah.
Byli jsme velká rodina a žili jsme všichni pospolu. Starali se o mě ale hlavně prarodiče. Matka musela brzy do práce, takže jsem vyrůstal u babiček a dědečků. A každá rodina měla úplně jiný přístup. U nás na statku to bylo takové zemitější, a babička s dědečkem Fialovi zase dbali na kulturu. Dědeček mě od mých čtyř let vodil do restaurací. V sedmi letech už jsem znal všechna brněnská pohostinství a uměl jsem si sám objednat.
Tak to jste začal brzy…
Moje babička zase dělala v divadle v bufetu. Takže já, když už jsem byl na škole, jsem jí chodil pomáhat umývat nádobí. A mohl jsem vidět všechny ty herce, jak tam dovádí.
Proto jste chtěl být také hercem?
U mě to spíš byla shoda okolností. Na základní škole mi moc nešla matematika, fyzika, chemie a jediná škola, kde tyto předměty nebyly, byla konzervatoř. A nebo hotelovka. A naši chtěli, abych šel na hotelovku. Ale já jsem odporoval: "Ne, já budu hercem!" Už od šesti let jsem chodil do souboru, který se jmenoval Pírko. A tam jsme hráli divadlo, proto jsem si říkal, že by konzervatoř mohla být docela dobrá volba, která byla u mě podpořená tím, že tam nebyly exaktní vědy. A tak nakonec vyhrála. Ale málem mě nevzali, protože neumím zpívat.
A dovedete si představit, že byste někdy dělal něco jiného než herectví?
Proč ne? Kdyby nebylo zbytí…
… a k jakému oboru by vás to nejvíce táhlo?
Asi bych vařil. Už v prváku na JAMU se nás ptali, co bychom dělali, kdybychom neprošli školou. A já jsem odpověděl, že bych měl asi stánek s hamburgery na Brněnské přehradě… Ale vážně: nevím, co bych dělal.
Zatím to ani řešit nemusíte. Jste novou tváří populárního seriálu na Nově.
V 'Ordinaci' hraje zásadového doktora Hanáka.
Foto: archiv TV NOVA
Líbí se vám v "Ordinaci"?
Je to nová zkušenost. Nikdy jsem neměl nic do činění s takovým typem práce. A je to úplně jiný styl práce, proto si na to ještě pořád zvykám.
A baví vás to?
Je to další výzva.
Je pravda, že jste si při natáčení moc nesedli s Bárou Munzarovou?
Tak to opravdu pravda není. Nemáme spolu žádný problém.
Přímo jsem se dočetla, že s vámi odmítá hrát postelové scény.
Ale my žádné postelové scény ani nemáme! To je blbost! Opravdu mezi sebou nemáme žádný problém.
Vystřídal jste v seriálu Martina Trnavského, který stejně jako vy pochází z Brna. Znáte se osobně?
Jasně. Brno je malé. Jak říká jeden můj kamarád, Brno je jedna velká genetická kaluž. Tam se znají všichni.
Proč jste vlastně z Brna odešel? Měl jste tam stálé angažmá v Divadle Na provázku, ale v Praze jste začínal od nuly. Toužil jste být více mediálně známý?
Začnu jinak: já jsem nikdy nechtěl odejít z Brna. Nikdy! Narodil jsem se tam, měl jsem tam kamarády, rodinu, divadlo. Vůbec mě nenapadlo, že bych mohl někdy odejít. Na základě několika životních okolností jsem se ale nakonec rozhodl pro změnu.
Díky seriálu jste začal být poměrně populární. Baví vás, že vás lidi na ulici poznávají a oslovují?
Dá se na to zvyknout… Lidi občas mají pocit, že když jste u nich dvakrát týdně doma v obýváku, tak mě znají. Občas se mi stává, že na mě na ulici řvou: "Doktore!" To je vtipný. Ale nejhorší je to v tramvaji, když si k vám někdo stoupne a začne vás podrobně zkoumat. To už není dvakrát příjemné. Ale na to si musí člověk zvyknout. Nakonec, zvyknout se dá na všechno!

3 NEJ RADIMA FIALY

Nejoblíbenější jídlo: "Svíčková od babičky s domácími knedlíky."
Nejoblíbenější film: "Mám jich několik. Bezkonkurenčním filmem jsou ale Všichni dobří rodáci."
Nejoblíbenější způsob odpočinku: "Odpočívat moc neumím. Když už, tak na zahradě. Nebo v kruhu rodinném."

Veronika Nová z Ordinace: První sex ve čtrnácti?!

2. května 2009 v 14:32 informace
Populární herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Veronika Nová (22) si právě užívá život bez partnera. Super.cz se svěřila, s kolika muži měla vztah a jestli je momentálně zadaná.
"Jsem teď momentálně bez přítele už tři měsíce a užívám si to. Někde v médiích psali, že jsem se rozešla s jedním člověkem, ale to nebyla pravda. Ten kluk byl můj dávný přítel. Měla jsem vážné vztahy během sedmi osmi let, bylo jich několik, ale na toho pravého si počkám," prozradila Super.cz Veronika Nová.
Je tedy dost možné, že si tato mladá půvabná herečka užívala sexuální radovánky ještě v dobách, kdy byla takzvaně pod zákonem. Ve svých dvaadvaceti letech se Veronika v seriálu stala jako Sylva Petrová matkou syna, kterého má podle scénáře s hercem Janem Šťastným alias Daliborem Fryntou.
"Bylo to dost zvláštní hrát matku a mít tu zodpovědnost. Sama se ještě na dítě ale necítím," míní Nová, jež nechyběla na další party seriálu Ordinace v růžové zahradě v klubu Infinity. Na večírku se herečka bavila se svým kolegou Ladislavem Hamplem, jenž v seriálu hraje syna MUDr. Frynty Matyáše, se kterým ho Veronika opustí.
"V seriálu jsem skončila tím, že žiju v Praze se synem a s Matyášem. V dalších dílech se ale objevím jen epizodně. Je to pro mě dost velký nezvyk, když jsem tři roky natáčela téměř denně a teď se tam objevím tak málo. Navíc jsme s kolegy byli velcí přátelé, takže je mi z toho celkem smutno," říká herečka, kterou momentálně čeká učení na herecké konzervatoři.
"Na nějakou vysněnou roli zatím nečekám a nechávám to osudu," dodala nejkrásnější herečka seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Další díly nováckého seriálu se začnou vysílat už od čtvrtka 15. ledna

Milenci Munzarová a Trnavský: Zatloukat, zatloukat, zatloukat!

2. května 2009 v 14:30 informace
Tuto osvědčenou taktiku zvolili herci Martin Trnavský (39) a Bára Munzarová (37). Jenže… Blesk má k dispozici fotografie, z nichž je patrné, že Martin sám trefí do domu Bářiných rodičů v pražských Modřanech. Nebyl tady v době vzniku fotek určitě poprvé!
"Není tam žádné chycení za ruku! Chcete pikantní foto, jak jsem s Bárou v posteli?" reagoval včera podrážděně brněnský herec na usvědčující milenecké záběry, které Blesk exkluzivně pořídil na pozadí romantické Prahy.
"My jsme spolu šli pouze na projekci do studia MAT na pražském Karlově náměstí. A pak jsme se odešli nadýchat vzduchu," bránil se Trnavský, který si coby inženýr Jan Haken zamiloval Munzarovou v roli seriálové doktorky Barnové.
Podle protagonistů ze seriálu Ordinace v růžové zahradě spolu Martin a Bára randí rok?! "Nechápu, proč nekápnou božskou, už se to táhne skoro rok," nechala se slyšet jejich seriálová kolegyně.
Pravdou je, že již loni v létě se po dotočné další řady seriálu začalo šuškat, že nejsou jenom kolegové…
"Byli jsme spolu opravdu jen na projekci v Matu," vykrucovala se Bára, která se momentálně rozvádí s manželem, hercem Jiřím Dvořákem.
"Bára se s manželem Jiřím Dvořákem rozvádí, hádají se. Nerozvádí se však kvůli mně! To si klidně zjistěte. Já nejsem příčinou," pokoušel se přesvědčit Blesk rozčilený Trnavský. Není žádným tajemstvím, že loni před koncem roku se Martin rozešel se svou půvabnou přítelkyní Hankou, s níž byl 13 let.
Po těžké dlouhé nemoci zemřel zpěvák Arnošt Pátek!
Hvězda pop-music osmdesátých let, která skoro šest let bojovala s rakovinou, jež mu vzala pravé oko, nos, část obličeje a krku i polovinu zubů, odešla z tohoto světa opuštěná a v chudobě. Zatím dokonce ani není jasné, kdy přesně zemřel a co bylo příčinou jeho smrti.
"Zítra bude pitva, která určí příčinu smrti. Policie zatím nevyloučila ani cizí zavinění," přiznal exkluzivně deníku Aha! Pátkův jediný syn Tomáš (33). Populárního zpěváka totiž našla v neděli mrtvého v jeho bytě jeho sestra Eva.
Pohřeb interpreta hitů Poslední prázdniny, Sny o tygří lady nebo Dívka, se bude konat příští týden. Upřímnou soustrast

Zlata Adamovská pomáhá charitě

2. května 2009 v 14:29 informace
Jedna z našich nejoblíbenějších hereček a hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Zlata Adamovská se připojila k charitativnímu projektu, který má za úkol pomoci několika organizacím.
"Jsem moc ráda, že se mohu připojit k tomuto projektu. Je lepší zapálit malou svíčku než proklínat temnotu," říká Zlata Adamovská, jež se stala patronkou projektu Live Well Foundation Holmes Place a sama do sbírky přispěla.
Jedním z projektů je sbírka oblečení, dek a ostatních prostředků na podporu charitativních organizací, jakými jsou SOS dětské vesničky, dětské domovy, výcvikové středisko pro asistenční psy nebo azylový dům pro lidi bez domova.
Přispět může každý z nás. Všechny pražské kluby sítě Holmes Place přijímají oblečení a další prostředky od 6. dubna do 4. května.

Plánková z Ordinace: Podruhé těhotná

2. května 2009 v 14:28 informace
Seriálová představitelka doktorky Markéta Plánková (31) Super.cz prozradila, jak se její postava v Ordinaci v růžové zahradě bude vyvíjet. S přítelem Čestmírem alias Petrem Rychlým otěhotní!
"Budu mít druhé miminko," oznámila Super.cz Markéta, ale vzápětí se smíchem dodala: "Ale jenom v Ordinaci."
Plánková je v reálném životě maminkou jedenapůlroční Agátky, jejímž tatínkem je herec Roman Štolpa. Ten Markétu kvůli své rodině opustil již během těhotenství. Od té doby je půvabná herečka bez partnera.
"Chlapa nemám a ani nehledám. Mám pocit, že všichni normální chlapi vymřeli," říká blondýnka. Seriálová doktorka Tárová byla v poslední době nařčena z anorexie.
"Opravdu anorektička nejsem. Naopak jím hodně a především čokoládu," tvrdí Markéta. "Prostě mám rychlé spalování a hodně pohybu," dodává Plánková.

Bára Munzarová: Ošklivý pád na jevišti

2. května 2009 v 14:26 informaceHvězda »nováckého« seriálu Ordinace v růžové zahradě Bára Hvězda »nováckého« seriálu Ordinace v růžové zahradě Bára Munzarová (37), která září i v divadelní roli Bertičky ve hře Adina, v úterý večer ošklivě upadla přímo před zraky vyprodaného Divadla na Vinohradech!
Bára se tak postarala o nečekané »zpestření«. Tento nešťastný incident se odehrál, když stála na klavíru a chystala se stepovat. "Kulisáci zrovna měnili scénu, a tak s tím klavírem pohnuli, což Bára netušila a neudržela tak balanc," řekla deníku Aha! Veronika Žilková, jež ztvárňuje hlavní roli. Bára se ale projevila jako naprostá profesionálka. I přes bolesti vstala, nasadila si spadlý klobouk, vylezla zpět na klavír a začala stepovat, jako by se nic nestalo. A dokonce celé představení dohrála, pouze se nezúčastnila závěrečné »děkovačky«.
Informaci přinesl deník Aha!

113. díl

2. května 2009 v 14:24 dily
113. díl - Černá noc • 21.5.2009
V kraji řádí orkán, celá nemocnice má pohotovost. V dramatických chvílích vypadne proud a špitál přechází na agregát, který ale nemá dost nafty. Nikdo ji nemůže dovést, hasiči jedou do Hradce, kde dochází také. Nemocnice počítá minuty, než vypadne záložní zdroj. Lékaři pak musí o život pacientů bojovat holýma rukama. Na Dalibora opět zaútočí Daniela. Pokusí se o demonstrativní sebevraždu právě v době, kdy jiným lidem jde opravdu o život. Dalibora to rozzlobí. Po krizi se jí omluví a pokusí se jí vysvětlit, že se rozešli. Daniela odmítne, miluje ho a prý s ním bude i nadále. Pusenský sleduje, jak se Eliška pomalu hroutí, až k tomu skutečně dojde. Skončí na JIPce. Katka a její bývalý muž dávají Vladimírovi ostentativně najevo, kdo je pro Elišku rodina. Pavla se sbližuje s Petrem - imponuje jí, jak schopně zvládá krizi. Leopold s Věrou vytvoří v bufetu azyl, kde najdou útočiště nezranění,ale vyděšení lidé. Lukáš s Radimem jsou za hrdiny noci, bohužel pochvalu za své nasazení prospí....