Duben 2009

109.díl

28. dubna 2009 v 16:56 dily
7.5-109.díl-To je dneska zase den
U Dalibora se díky plánové operaci pacienta Anděla objeví Pavel Getz.Věren svým zásadám flirtuje s Danielou,k jeho překvapení jsou však jeho návrhy vyslyšeny.Pavel okamžitě couvá,svého kamaráda by nikdy nezradil.Danielu to však pokoří a okamžitě vyráží do protiútoku-obviní Pavla z pokusu o znásilnění.Jako důkaz podá přetrženou podprsenku,ale Dalibor posléze zjistí,že ji nastřihla.Pavla se pohádá s Petrem Hanákem.Důvodem je ,že on čeká Dorku a nechce aby o tom Pavla věděla.Ta nakonec naštvaně odchází a Petr stráví s Dorkou noc.Lukáš konečně najde Gábinu,chce se s ní nastěhovat na chalupu.Jenže tu začal rekonstruovat Jindřich,a tak ti dva naleznou azyl u Hanáka.Na plastiku s eproti vůli Magdy vrací Hruška.Smlouvu mu podepíše nový ředitel Kárský.Éduard nepozná u pacienta plané neštovice,narozdíl od Zuzany Pantoflíčkové.Konflikt mezi nimi se prohlubuje.Radek Beneš chce koupit pro sebe s Terezou domek,ale po rozhovoru se svou ženou couvá.

108.díl

28. dubna 2009 v 16:55 dily
5.5.2009 -108 díl-Modré z nebe
Dalibor se musí hodně snažit,aby vydělal peníze na Danieliny choutky.Je velmi unavený,a tak chce zrušit své operace na plastice.Magda to však domítá-pacienti už jsou objednaní.Navíc přivážejí akutní případ,Dalibor si zase neodpočine.Jeho konflikt s Edou narůstá.Málem se kvůli tomu rozejde s Danielou.K Lucce se vrací Tomáš a chce se starat o Gituli i Lucku.Za je jejími zády si domluví práci-Pusenský ho dosadí na plastiku.Lucka souhlasí s tím aby u ní zůstal,v domění,že je to jen na krátko.Když ji však Tomáš oznámí,že zůstává nastálo,je v šoku.Ve svém životě už s ním nepočítá.Radek s Terezou chtějí bydlet spolu.Oznámí to Valšíkům.Jindřich s Edou se do Radka pustí,nelíbí se jim totiž,že pořád není rozvedený.Ten si ale své právo na Terezu obhájí.Magda naznačuje Čestmírovi svou touhu po dítěti.Ten zprvu reaguje vlažně,ale nakonec Magdu překvapí.Katka se při propuštění z nemocnice usmíří se svým tátou a bez vědomí Elišky ho pozve na večeři k Pusenskému.Je z toho trapná situace,kterou se Eliška s Pusenským snaží zvádnout.

107.díl

28. dubna 2009 v 16:54 dily
Dej mi šanci 30.4.
Dej mi šanci 30.4.
Katka a Jakub se zastanou Marka a poperou se se šikanéry. Katka dostane úder do břicha. Tvrdí, že jí nic není, ale druhý den cestou na přijímačky se zhroutí. Je nutná operace. Eliška se díky Katčinu neštěstí sbližuje se svým bývalým manželem Ivem, kterému to doma neklape. Pusenský jen bezmocně přihlíží. Dalibor potřebuje peníze pro Danielu, a tak se přes všechna svá předsevzetí rozhodne operovat na plastice. Ovšem bez Pusenského posvěcení. Díky jeho nepřítomnosti na chirurgii dojde ke komplikaci při operaci Katky Slavíkové. Pavla zjišťuje, že má vyrážku způsobenou alergií na psa. Musí Marka přesvědčit o bolestném rozhodnutí - Funny musí z domu. Do toho se snaží pomáhat Petrovi, který o její pomoc nestojí. Lucie je s Radimem šťastná. Navrhne mu, aby bydlel u ní. Lukáš se chce vrátit do nemocnice, ale Dalibor je proti. Na radu Pusenského se přihlásí k Rychlé Záchranné Službě. Zároveň napomůže usmíření Terezy a svého otce.

Trnavský kolegům z Ordinace nechybí!

15. dubna 2009 v 18:09 informace

Trnavský kolegům z Ordinace nechybí!

Foto: abl, Tomáš Vrbenský

30.03. 15:14

S velkou ztrátou popularity se musí smířit herec Martin Trnavský (38). Poté, co opustil seriál Ordinace v růžové zahradě, na něj zapomínají nejen televizní diváci, ale i jeho kolegové.
"Jestli se mi stýská po Martinu Trnavském? Ta to tedy rozhodně ne," odpověděla například herečka Zlata Adamovská, která patří mezi největší hvězdy seriálu.
V podobném duchu pak mluvili i další z bývalých kolegů Trnavského. "Řeknu to takhle: Přišel Radim Fiala, kterej je velkej sympaťák a všichni ho tu máme rádi, takže se nám nikomu po nikom nestýská. Ani po Martinu Trnavském," diplomaticky popsal vztah štábu k Trnavskému jeden z herců.
Trnavskému prý někteří ze seriálu stále nemohou zapomenout jisté hvězdné manýry a touhu se za každou cenu v seriálu udržet. Naopak jeho nástupce Radim Fiala si všechny ve štábu rychle získal svou bezprostředností a bezproblémovou povahou.
Navíc si ho zamilovali i televizní divačky, které na něj podle televizních průzkumů reagují neobyčejně pozitivně.
  • Martin je velký sportovec, kromě jachtaření má rád i baseball

Bára Munzarová s Martinem Trnavským: Za tuto fotku rozvod!

15. dubna 2009 v 18:04 informace
B

Bára Munzarová s Martinem Trnavským: Za tuto fotku rozvod!

Foto: abl

Včera 05:00

Munzarová (37) se rozvádí s hercem Jiřím Dvořákem a užívá si, jak může! S milencem Martinem Trnavským (38) se producíruje Prahou a myslí si, že ji nikdo neodhalí. Omyl!
lesk oba herce sledoval při celé jejich pražské romantické procházce, která jen zpečetila rozvod se sympaťákem Jiřím Dvořákem (42).
Jarní Vltava, panorama Hradčan a nakonec tradá domů do přísně střeženého soukromí. Tak si milenecký pár, který se nejvíc sblížil v seriálu Ordinace v růžové zahradě, vychutnával sexuálně nabitou jarní atmosféru. Rozvod nerozvod… Trnavský se vykrucuje, že Munzarová je jenom kamarádka. Ale nadarmo se neříká, že »kamarád taky rád«…
"Já nevím, z čeho mě teď zkoušíte. Takže náš hovor v tuhle chvíli končí," reagoval zpočátku Trnavský, když se ho Blesk.cz zeptal na důvěrný vztah s Munzarovou, dcerou Jany Hlaváčové (71) a Luďka Munzara (76).

Otázky o společném životě pak odrážel slovy: "S Bárou Munzarovou jsem kamarád, ale nežiju s Bárou Munzarovou. Co to je za blbost?" "Bářino manželství ztroskotalo. Martin je jejím mužem číslo jedna," potvrdil hereččin kolega.
  • Bára Munzarová si odvedla Trnavského domů...

Její dosavadní manžel Dvořák, který se od Báry odstěhoval už loni, Blesk.cz včera krach manželství potvrdil. "Je pravda, že se rozvádíme." A jestli je to otázka brzkého času? "Doufejme, že ano. To už si říkám pár měsíců," prozradil herec, který si rozkol a nevěru nanečisto s Bárou vyzkoušel už na obrazovce v seriálu Pojišťovna štěstí.
Pouze Munzarová, která má s Dvořákem dceru Aničku (7), se nechce k tématu nijak vyjadřovat a nezvedá telefon. Trnavského jí sice z Ordinace odvolali, v Brně ve spolku Frýda spolu ale hrají v tragikomedii Jako Thelma a Louise. "Jsou skvělá dvojka jako málokdo. Moc jim to spolu navíc sluší," stojí v internetových ohlasech, které schvaluje přímo principál Trnavský! Toho odvolání z Ordinace, kde si mohl užívat Bářiny přítomnosti, dodneška mrzí. Dostal sice roli ve slovenské verzi Ordinace, tam však bude svádět úplně jiné herečky.

Bleskovka..4

15. dubna 2009 v 17:55 Bleskovky
1.Jak pak se jmenuješ?
2.Co děláš za koníček?
3.Co bys chtěl/a abych jsem přidala?
4.Líbí se ti to tady?
5.Jak často navštěvuješ můj web?
6.Jaká se ti líbí barva?
7.Mám udlat nové pozadí na blog?
8.Kdo se to líbí s hereček z Ordinace?
9.Kdo se ti líbí s hercu z Ordinace?
10.Koho by si tam nechtěla?
11.Kdo je otcem Marka?
12.Jak se jmenuje Sylvin syn?
13.Kdo se snaží zbalit Dalibora?
14.Koho si vzala Sylva?
15.Kam odešla Olga?
16.Kam odešel Petr Hanák?
17.Kdo naposled zemřel v Ordinaci?
18.Kdo se ti líbí z Ordinace?
19.Koho chceš na diplom?
20.Mám skončit s webem?

Novinka

15. dubna 2009 v 17:48
Děkuji vám všem že navštvujete můj web díky vás jsem dosáhla 4000 lidí i více..
Chci se vás optat mám dále pokračovat ve webu a co mám sem přidat jako nové ?? Pište do komentářů je to jen na vás co chcete sem dát..Vaše autorka tohoto webu..

106.díl

15. dubna 2009 v 17:42 dily
Protože tě miluji
Marek čelí šikaně, která se stupňuje. Katka se pokusí mu pomoci, ale kluci ji taky napadnou. Zná aspoň jména šikanérů, a tak se je dozví Vladimír. Spolu s Pavlou pak zajdou za otcem jednoho z nich, který je vůdcem bandy. Vypadá to, že problém je vyřešen, brzy však otec přiveze šikanéra Matyho do nemocnice. Tvrdí, že upadl ze schodů. Pavle je ale jasné, že chlapce zmlátil, i když oba zapírají. Je zděšená - tohle přece nechtěla. Marek se bojí: jako udavač to bude mít ještě horší...Petrova noha se nehojí, stále je v ní zánět. Petr naléhá, aby jeho kolegové řešili situaci radikálně a nohu mu amputovali. Pavla to nechce vzdát a přemluví ostatní, aby udělali jen revizi. Nohu neamputují. Když to Hanák po další operaci zjistí, zle se s Pavlou pohádá. Magda vrací Lucce Gituli. Začíná toužit po vlastním dítěti a opatrně sonduje u Čestmíra, jak by se na to tvářil. Jindřich stylem neomaleného medvěda balí Vendulku. Ta ho ale s přísností sobě vlastní odkazuje do patřičných mezí.

105.díl

15. dubna 2009 v 17:41 dily
Hlavně, ať přežije!
Do Kamenice přiváží rychlá záchranná zraněného Petra Hanáka, který sem byl
dovezen na vlastní žádost. Vyoperování kulky, kterou by zasažen, proběhne bez
problémů, ale pozdě se objeví infekce v noze. S Petrem přijede i Lukáš. Má
jenom povrchová zranění, horší je však jeho psychický stav. Mezi Petrem a
Lukášem je cítit hluboký respekt, Petr později prozradí, že mu Lukáš zachránil
život. Lukáše si z nemocnice odveze Radek Beneš, zdá se, že mezi otcem a
synem konečně proběhlo smíření. Domů se vrátila Běla, dělá ve vile pořádek a
Jindřich se bojí, aby nevymetla i jeho. Běla však švagrovi poradí, že nový
začátek pro něj neznamená nové bydliště, ale spíše nová žena. Tereza sdělí
Radkovi, že je s ním těhotná. Jeho bouřlivá radost ji zaskočí. Dalibor zápasí s
Danielou. Ta mu namluví, že jí její partner Brejžek unesl dceru. Když Dalibor
odmítne situaci řešit, Daniela si od něj půjčí auto a pro Lauru si jede. Bourá, ale
naštěstí se jí nic nestane. Brejžek přijde Dalibora varovat: Daniela to s ním
nemyslí upřímně. Dalibor si chce Danielu víc připoutat, a proto jí koupí auto.
Jeho milenka je mu vděčná, ale na jak dlouho?

104. díl

15. dubna 2009 v 17:40 dily
Dalibor kvůli Daniele odloží operaci a dostane morální lekci. Vidí, že se s ní řítí do problémů, ale nedokáže si pomoci. Pavla má strach o Petra, chtěla by odjet ho hledat, ale Pusenský to zatrhne. Za Petrem vyráží jeho přítel Marcel Audy, ale vrací se už z letiště se zprávou - doktoři byli z Afriky evakuováni. Ne všichni živí. Strach Pavly rozptýlí sám Petr, když jí zavolá. Šok čeká Pavlu druhý den, když se dozví, že se Petr vrací - ale vážně raněn. Tomáš nutí Lucii, aby s ním odjela do Německa. Jako rukojmí používá Gitu. Čestmír musí napnout všechny síly, aby ho zpacifikoval. Benešová tlačí na Terezu a nutí ji k potratu. Jindřich a Eduard vyrukují na Kárského, aby svou milenku Benešovou držel na uzdě. Rozhádané bratry to konečně smíří. Magda hledá Císaře, který se přestal léčit. Najde ho na letišti, koupil si letadlo a vyhrožuje sebevraždou. Ze všeho viní Magdu. Ta pochopí, jaký je sobec a manipulátor, a do očí mu poví, že ji přestal zajímat.

103 díl

15. dubna 2009 v 17:39 dily
Lucie se probere, bolí ji břicho, Čestmír má podezření na torzi vaječníku, Lucka se ale další operace bojí a předstírá, že je vše v pořádku. Bolest nepoleví a je nutná noční operace. Hruška si bere od Čestmíra a Magdy Gituli. Chce ji odvézt s sebou do Německa, kam se musí vrátit. Lucie chce mít dceru u sebe, ale kvůli vypuknutí chřipkové epidemie je JIP uzavřena. Lucie propadá zoufalství. Adam hlídá Gábinu. Ta chce utéct a sehnat si drogu. Veverka mu pomáhá. Sblíží je to a nakonec se spolu pomilují. Gábina pak v nestřeženém okamžiku uteče. Tvrdíková flirtuje s Břéťou Millerem, který ji zve na rande. Oskar žárlí. Terezu vyhledá Benešová. Radek od ní odešel. Jindřich zjišťuje, že Benešová má milence: Kárského. Tereza lituje, že se s Radkem rozešla. Petr Hanák se neozývá. Pavla zjišťuje, že jsou i s Lukášem pohřešovaní a nejspíš dokonce mrtví. Nikdo je nehledá, nejsou priorita. Pavla je zoufalá. Uvažuje o tom, že by do Afriky jela a pokusila se někoho k jejich hledání přimět.

102 díl

15. dubna 2009 v 17:39 dily
Lucie a Radim zažijí první milování a Lucie se nechá přemluvit k tandemovému seskoku padákem. Dojde k nehodě. Lucie bojuje o život. Chirurgům se podaří ji zachránit, ale cesta k uzdravení bude dlouhá. Z Německa se vrací Tomáš a Gity se ujímá Čestmír s Magdou. Adam ošetří Křivského. Zjistí, že ho bodla Gábina, takže je jasné, že je v ohrožení. Proto ji nechá přespat v šéru, ale díky tomu se pohádá s Veverku. Jenže druhý den Gábina stejně mizí. Tentokrát je to Veverka, kdo jí pomůže. Eliška Pusenského svérázným způsobem vyléčí ze žárlivosti. Pusenský uznává, že jejich společné bydlení je předčasné. Eda se pokusí ohřát své konexe, aby zachránil Dalibora. Neuspěje a bere implantáty Mirky na sebe. Tím přichází o ředitelské místo. Dalibor ho okamžitě lanaří na chirurgii a Eduard přijímá. Pusenský proti své vůli zůstává ředitelem. Magda se zhroutí kvůli Císařovi. Čestmír je tentokrát radikální: Císař nadále nebude Magdiným pacientem. Dalibor podlehne pokušení a prožije s Danielou vášnivou noc.