Leden 2009

Bleskovka 3..

30. ledna 2009 v 10:27 Bleskovky
Vyhlašuí další bleskovku

1. Kdo je Pavlin syn??
2. Ským chodí Pavla??
3. Kde dělá Honza??
4. Kde dělá Magda??
5. Koho si vzal Oskar??
6. Kam odešla Sylva??
7. Co se stalo Hruškovi??
8. Jak se jmenuje Luciiny dcera??
9. Jak se jmenuje bívalej Věřin manžel??
10. Ským chodí adam Suk?
11. Kam odešla Markéta Vorlová??
12. Koho chcete z Ordinace na diplom??
13. Líbí se vám můj blog??
14. Co byste změnili??

83.díl

30. ledna 2009 v 10:19 dily
83.díl Ordinace v Růžové Zahradě 2-vysílán 5.února 2009 ve 20:00 -díl má název- Tak rychle?

Nová posila Kemenického týmu Petr Hanák operuje jako uragán. Na ambulanci přivezou Jindřicha Valšíka a Petr ho okamžit bere na sál. Když zněm za pár hodin vyjíždí, chybí Jindřichovi dva prsty na noze. Ten se po probuzení čilí, ukazuje se však, že Petr zasáhl bez chybně . Tereza vypjatou atmosféru okolo operace svého strýce těřce nese, a tak, když se naskytne příležitost,oznamuje, že chce po atestaci s chirurgii skončit a specializovat se na rehabilitaci. Eliška je na Pusenského milá, a en konečně využije příležitosti a při romantické chvilce na bruslení jí políbí. K Martině a Oskarovi přjde na návštěvu slečna Lásková, aby jim oznámila ,že jediná překážka v adopci by byla, kdyby se objevil Kimův příbuzný. Martinu to velmi znervozní...

82.díl

30. ledna 2009 v 10:08 dily
82.díl Ordinace v Růžové Zahradě 2-vysílán 3.února 2009 ve 20:00- díl má název Posila

Adam pendluje mezi Prahou a Kamenicí. Zaspí ,přijde pozdě do práce a akutní případy za něj musí řešit ostatní doktoři. Naštěstí je mezi přibuznými pacientů doktor, bývalý vojenský lékař, Petr Hanák. Rázně zasáhne a zachrání pacientovy v ohrožení život. Sám ale musí čelit situaci, ve které mu pomoc nikdo nabítnout nemůže. Týká se jeho otce..Pavla a Honza prožívají obnovení vztahu. Honza si našel nevé zaměstnání, které se Pavle nelíbí, zato Marek je z něj nadšen- výškové práce. Za Lucii a dcerou přjede na návštěvu Tomáš. Chce se usmířit ,ale místo toho hrubě urazí Jakuba a Katku. Katka se díky tomu s Jakubem rozchází..


Barbora Munzarová fotky

25. ledna 2009 v 16:46 /Pavla Barnová/

Munzarová

81. díl

25. ledna 2009 v 16:31 dily
81. díl
Trest ze studny
Datum vysílání: 29. ledna 2009

Pavla chce řešit krizi s Honzou a pokouší se s ním promluvit. Ten se ale bojí, že se s ním chce rozejít a uniká. Dostane šanci zúčastnit se soutěže se svým projektem, ale Jindřich mu ji překazí. Honza konečně dává výpověď. Dostane odvahu čelit situaci a s Pavlou si upřímně promluví. Čeká ho překvapení... Eliška požádala o svěření Katky do své péče. Jejího bývalého manžela to rozzlobí. Katka napřed souhlasí, pak ale kvůli tomu, aby ji otec pustil se školou na hory, couvne. Tereza je svědkem láskyplných scén mezi Eduardem a Bělou i Jindřichem a Cilkou. Zavolá Radomíru Benešovi a jde s ním na rande. Čestmír vidí nešťastnou a unavenou Ivetu Satoranskou s malým dítětem a kapituluje. I když se dozvídá, že na hory jede i Katka, Jakuba pustí a dá mu pro Katku recept na antikoncepci.

80. díl

25. ledna 2009 v 16:30 dily
80. díl
S ní nikdy!
Datum vysílání: 27. ledna 2009

Eliška je konfrontována se svou minulostí. Do Kamenice přijede doktorka Jančová, která ji zná z předchozího zaměstnání a vyjde najevo pravda o chybě, kterou Eliška kdysi způsobila. Pusenský se s odhalením nevyrovná snadno. Eliška se více kloní k Daliborovi, který jí nabízí pomoc a podporu. Katka s Jakubem se dál tajně scházejí. Hledají ale přístřeší, kde je nebude nikdo rušit. Přivítá je Lucie, která jim však svěří na hlídání Gituli. Věra si konečně uvědomí, koho doopravdy miluje. Lstí se jí podaří z Jarka Barny vymámit souhlas s rozvodem. Propast mezi Pavlou a Honzou se prohlubuje. Zatímco Honza stále Pavlu miluje a chce o ní bojovat, Pavlina láska je v krizi...

79. díl

25. ledna 2009 v 16:29 dily
79. díl
Minové pole
Datum vysílání: 22. ledna 2009

Otec Katky se rozhodl její problémy řešit razantně - chce ji umístit do diagnostického ústavu. Katka to nese velmi těžce a do nemocnice ji přivezou s otravou. V nastalých problémech Eliška vlaje mezi Daliborem a Vladimírem Pusenským. Eliška se Daliborovi svěřuje, proč při rozvodu nepožádala o Katku a proč tak nemůže učinit ani teď. Magda a Mázl se dohodnou na společném bydlení. Jakub se nejdříve durdí, že tátu s Magdou nezajímá Katčino trápení, nakonec ale sám Magdě vyklidí poličky, když Magda nabídne, že Katce pomůže. Jarek Barna uteče z nemocnice, opije se a prodá červy. Druhý den ho přivezou zkolabovaného. Leopold cítí, že Věra se mu vzdaluje. Honza se nechá Jarkem vyprovokovat a rozhodne se, že se s Pavlou a Markem odstěhují. Ta ale odmítne, chce být teď na blízku Věře.


Fotky

23. ledna 2009 v 16:19 /Pavla Barnová/
Barbora Munzarová
Barbora Munzarová
Pavla

Víme ,jak se žije Pavle Bárnové

16. ledna 2009 v 17:49 /Pavla Barnová/

Víme, jak se žije Pavle Barnové


Ordinace v růžové zahradě 2 – Jak se žije Pavle Barnové
/*