Listopad 2008

72.díl

30. listopadu 2008 v 9:40 dily
72.díl Ordinace v Růžové Zahradě 2-vysílán 4.prosince 2008 ve 20:00-díl má název Jako Romeo a Julie

Oskar,Adam a Veverka představují čerta, Mikuláše a anděla a připletou se k dramatické situaci s pistolí. Běla má Lenky dost a balí kufry. Pavla zakáže Pusenskému navštěvovat Marka. Honzovi vyhrožuje lichvář Rudovský,jestli včas nezaplatí, mohlo by se něco stát jeho blízkým. Pavla se těší na svatbu, ale Honza navrhuje odklad. Hruška se vrací, ale Čestmír ho k sobě naoddlení nechce. Na plastice ho zase nechce Vendulka. Jediný, kdo ho v Kamenici vítá, je Lucie. Celá nemocníce sleduje příběh mladých milenců, kteří za podivných okolností havarovali v autě. Jejich problémy musejí spolu řešit Sylva a Dalibor.

73.díl

30. listopadu 2008 v 9:35 dily
73.díl Ordinace v Růžové Zahradě 2-vysílán 9.prosince 2008 ve 20:00-díl má název Rytíři nevymřeli

Magda otvírá soukromou ordinaci plastiky. Mezi gratulanty se objeví Hruška. Po hádce s Čestmírem Magda neodolá jeho šarmu. Eduard vyhodí Lenku a elegantním kouskem získá Bělu zpátky. Rudovský se seznámí s Markem a přijde až k Barnovým domů. Honza musí Pavle přiznat, do jakých problémů sebe i rodinu zatáh. Martině hrozí, že přijde o Kima. Lukáš jí pomáhá zapůsobit na sociálku a Veverka pro ní hledá fiktivního manžela. Požádá o pomoc Adama Suka. Dalibor vybírá novou vrchní sestru. Jakub představí Čestmírovi svou novou lásku, ale ani tentokrát se s tátou na volbě neshodnou. Čestmír má podezření, že Jakubova slečna je zlodějka.

71.díl

19. listopadu 2008 v 16:48 dily
71díl Ordinace v Růžové Zahradě 2-vysílán 2.prosince 2008 ve 20:00-díl má název Kam patřím?

Marek nechce Pavle odpustit, že mu lhala. Pavla přizný Věře, že Marek není její vnuk. Marie kvůli Sedmidomí zvedá Magdě nájem. Čestmír se musí rozhodnout, jestli dá peníze Lucii nebo Magdě. Lucie se v baru přilete do rvačky a málem to odnese její vyřídilka. Tereza podruhé nachytá Lukáše s Danielou. Martině hrozí, že jí socialka vezme Kima, pokd si nenajde manžela. Eduard a Běla nechtn plánují Lenec výlety. Lenka se Běle plete nejen do života, ale i do lečby pacientů. Dalibor žádá Eduarda o rodičovskou dovolenou. Chce zažádat o svření Dominika do své péče.

Ordinaci uvidíme na obrazovkách Novy i příští rok

15. listopadu 2008 v 12:47 informace
Ten seriál skutečně funguje. Zatímco jiné na Nově se nedožijí nijak vyraznějšího pokračování, Ordinace boduje. A jistotou už jsou i další rozehraná dějství na první půlrok 2009. Ovšem paradoxně se dost výrazně ma promíchat herecké obsazení. Nové tváře se nestačily ani pořádně zabydlet, a už musí pryč. To je případ Martina Trnavského. Stačí sledovat poslední události v seriálu a pomalý odchod ze slávy je zřejmý. Uplnou jistotou definitivního konce už má herec Ladilav Potměšil, jeho Aleš Čížek v Ordinaci zemřel..Novou postavou by si měl zahrát Tomáš Krejčíř. Brzy vás u nás přineseme víc informací..

Soutěž o nej muže

15. listopadu 2008 v 12:37
Zahajuji soutž o Nej Muže ,je to jen na vás kdo potoupí do dalšího kola vypadá ten kdo má nejmín hlasů..:-)

Zahaju ju soutěž nej žena

15. listopadu 2008 v 12:35
Vybírejte nej ženu z Ordinace v Růžové Zahradě 2. Je to jen na vás kdo vyhraje!!:-)

70.díl

14. listopadu 2008 v 16:44 dily
70.díl Ordinace v Růžové Zahradě 2-vysílán 27.listopadu 2008 ve 20:00- díl má název Hechci jít domů

U Valšíků tuká fantom z minulosti- Eduardova půvabná milenka a kolegyn z Lyonu Lenka. Žiot ve vile je rázem vzhůru nohama. Tereza se jediná těší z návštěvy- dokud Lenka nepozve Lukáše do Francie. Dalibor nechtěně zaviní nehodu hejtmana Beneše. beneš se pokusí Dalibora i nemocníci vydírat. Matyáš nabízí Lucii bar U čerta. Lucie má rázem velké plány. Magda řeší případ černošky Afibe, která v dětství prodělala ženskou obřízku. V zájmu pacientky je ochotná oženit Čestmíra Mázla. Marek se ptá Pavly, jestli je Pusenský jeho otec. Pavla zalže. Když Marka propouštějí z nemocníce, čeká ji nemilé překvapení...

69.díl

14. listopadu 2008 v 16:12 dily
69.díl Ordinace v Růžové Zahradě 2- vysílán 25.listopadu -díl má název Děkuji Bohu

V den Markovy operace musí Honza řešit krádež na staveništi. Místo něho je s Pavlou v nemocníci Pusenský. Veronika předloží Daliborovi svou výpověd. Lukáš pozve Terezu na chalupu. Romantický večer dá Tereze naději na lásku, ale hned druhý den má důvod k pochybnosti. Eduard dostane psaní z Lyonu od bývalé přtelkyně. Běla žárlí a Tereze to přijde vhod. Dalibor se po ztrátě Sylvy upíná na malého Dominika. Matyáš se Slvou se ale rozhodnou odstěhovat z Kamenice. Pavla a Pusenský absolvují jako Markovi biologičtí rodiče genetický testy. Tajnou informaci se před Markem nepodaří utajit...

68.díl

14. listopadu 2008 v 16:02 dily
68.díl Ordinace v Růžové Zahradě 2- vysílán 20.listopadu 2008 ve 20:00 -díl má název Kaminek do potoka

Sylva odchází od Dalibora, ale má hlavu plnou výčitek. Dalibor se s Matyášem střetne v nemocníci. Lucie se vrací z Prahy rozhodnuta Hruškovi odpustit. Pavla se bojí navrhout Markovi ,aby šel na operaci. Předejde jí malá Jill. Čestmírovi vadí ,že Magda bydlí v domě se čtyřmi chlapy. Chce, aby se nasthovala kněmu a k Jakubovi. Stěhování ale Čestmírovi vyrazí dech. O změnách se mluví i u Valšíků: Eduard s Bělou soudí, že by se Tereza měla osamostatnit. Lukášova pacientka musí na operaci. Lukáš se pohádá s Daliborem. Tereza pro něj hledá zastání u Eduarda a se zlou se potáže. Lukáš dává výpověd.

67.díl

14. listopadu 2008 v 15:54 dily
67.díl Ordinace v Růžové Zahradě 2-vysílán 18.listopadu 2008 ve 20:00 -díl má název Nikdy se tě nevzdám

Marek je v bezvědomí. Specialistka Dana Jančová navrhuje experimentální léčbu. Pavla se musí rzhodnout, jestli Marka pošle na nitrolení operaci. Pusenský situaci nezvládá. Jako otec chce mít také právo rozhodnout. Do cesty se mu postaví Honza. Tereza konečně dosáhne svého- Lukáš jí pozve na rande. Lucie odjíždí za Hruškou a bojí se, že mu zase odpustí. Veronika oznámí Daliborovi, že chce odejít z nemocníce. Vendulka se zabydluje na plastice a hned první pacient je muž, který žádá plastiku prsu. Dalibor se Sylvou navštěvují poradnu, ale místo smíření to vyvolá další obvinění. Matyáš se Sylvy nechce vzdát a jen ona může rodinné drama rozlousknout.

66.Díl

8. listopadu 2008 v 16:52 dily
66.díl Ordinace v Růžové Zahradě 2-vysílán 13.listopadu 2008 ve 20:00-díl má název Radji se nevracej!
Dalibor se snaží vzpamatovat z toho, že vidl Sylvu s náručí vlastního syna. Setkání s vyníky e nevyhnutelné. Eduard jmenuje Dalibora do funkce primáře. Veronika naléhá, aby jí pustil k pacientům.Pusenský má jiné starosti- Olga se chce rozvést. Honza slíbí Pavle společnou cestu za Markem na tábor. Nakonec jede Pusenský. ukáš pčemluví pacientku, aby místo operace zvolila konzervativní léčbu. Pusensk i Dalibor jsou proti. Vendulka bojuje s Monikou o chalupu. Pomůže jí Čestmír a Magda, která odmnou získá sestru na plastiku. Marek si užívá tábor. Přecení své síly a ocitne se v nebezpečí..


Ivana Jirešová životopis

1. listopadu 2008 v 0:03 Lucie Hrušková
Povolání: Herečka
Věk: 31
Datum narození: 15. 07. 1977
Místo narození: Písek, Československo
Znamení: Rak

Životopis

Ivana Jirešová se do povědomí diváků dostala účinkováním v televizním seriálu Ordinace v Růžové zahradě, kde ztvárnila roli ztřeštěné barmanky Lucie. V televizní anketě Tý Tý 2006 byla zvolena Objevem roku. Zahrála si také roli Morgany v muzikálu Excalibur. S přítelem Viktorem Dykem vychovává dceru Sofii

Ladislav Ondřej životopis :-)

1. listopadu 2008 v 0:03 Jakub Mázl
Povolání: Herec
Věk: 17
Datum narození: 24. 07. 1991
Místo narození: Praha, Československo
Znamení: Lev

Životopis

Mladý, začínající herec, který má před sebou slibnou budoucnost. Kariéra Ladislava Ondřeje začala v reklamách a pokračovala k filmům.

TV reklama:
(byla to reklama na hračky "Disney", pro V. Británii), natočená v pěti letech. Dosud (2007) natočil 42 reklamních spotů do celého světa. TV reklamy také dabuje.

Fotografování:
billboard "Meggle" pro Chorvatsko, prodejní stojan "Tatranky Opavia", dětské sezónní oblečení pro časopis "Praktická žena 1998"

... jeho první film ,ve kterém hrál byl Most, krátký třiceti minutový snímek, ve kterém hrál poprvé s Lindou Rybovou (s Lindou hrál později v Ordinaci v růžové zahradě). Následoval film Šťáva (drama - komedie), Poklad na sovím hrádku , Nadměrné maličkosti (zahrál si syna Pavlíka) nebo seriál Hop nebo Trop (hrál Ondráše). Věnuje se i divadlu a pantomimě.

Na začínajícího herce je to dost za dva roky (2003-2004) . Potom už přišly ty známější filmy seriály a inscenace jako je Restaurace u prince, Ordinace v růžové zahradě, Nemoc, Love story Bahory a Účastníci zájezdu...

V roce 2008 si zahrál v krátkém hraném snímku režiséra Jesse Baldwina (USA), Na prahu - příběh partičky teenagerů, na prahu dospívání. Reflektuje jejich zájmy a touhy, včetně erotických. Člen této party, Petr, kterého hraje, prožívá zprvu platonický románek, kdy se zamiluje do mnohem starší - již zcela dospělé barmanky. Natáčení proběhlo v průběhu asi deseti dnů v prosinci 2007 (v období leden - březen 2008 se pracuje na postprodukci- střih, ..... ). Během natáčení vznikla skupina lidí tvořená směsicí národností (Češi, čechoangličani , Francouzi, Američan), s velmi pěknými, zcela neformálními a přátelskými vztahy.

Ládislav Ondřej by chtěl dělat herectví i nadále, a chtěl by si k tomu přibrat divadlo a rozhlas. Mimo herectví se zajímá i o Judo, taekwondo, plavání, snowboard , lyže , kolo, jízdu na koni , bruslení, in-liny,vodáctví ,paintball, airsoft a má základy střelby...

Je na něm zvláštní i to, že na svých stránkách sám odpovídá na dotazy svých fanynek a fandů, kterých má tento začínající umělec ne zrovna nejméně a vždy se jim snaží nějakým způsobem odpovědět, čím je opravdu mezi celebritami v Čr opravdu výjimečný.
Petr Rychlý Fotky:-)

1. listopadu 2008 v 0:02 Čestmír Mázl
Petr RychlýPetr Rychlý
Petr Rychlý
Petr Rychlý
Petr Rychlý
Petr Rychlý
Petr Rychlý
Fotky jsou good:-):-)

Petr Rychlý životopis

1. listopadu 2008 v 0:02 Čestmír Mázl
Povolání: herec, moderátor
Věk: 43
Datum narození: 9. 08. 1965
Místo narození: Praha, Československo
Znamení: Lev
Petr Rychlý se proslavil především moderováním střihového pořadu na TV Nova Natoč to! a taPetr Rychlý se proslavil především moderováním střihového pořadu na TV Nova Natoč to! a také pořadem Rychlý prachy. Můžeme ho vidět v Divadle na Fidlovačce. Manželkou Petra Rychlého je herečka Pavla Rychlá, se kterou má syny Matěje a Ondřeje. Také se věnuje dabingu. Nadaboval např. tatínka Kudrnu v Ranči u zeléné sedmy. Můžeme ho také vidět v serálu Ordinace v růžové zahradě.ké pořadem Rychlý prachy. Můžeme ho vidět v Divadle na Fidlovačce. Manželkou Petra Rychlého je herečka Pavla Rychlá, se kterou má syny Matěje a Ondřeje. Také se věnuje dabingu. Nadaboval např. tatínka Kudrnu v Ranči u zeléné sedmy. Můžeme ho také vidět v serálu Ordinace v růžové zahradě.

Jiří Langmajer

1. listopadu 2008 v 0:02 /Tomáš Hruška/
Povolání: Herec
Věk: 42
Datum narození: 3. 06. 1966
Místo narození: Plzeň, Česká republika
Znamení: Blíženci

Životopis

1966 - narozen 3. června v muzikantské rodině v Plzni, ženatý, dvě dcery
1981 - 1987 - se seznamuje se životem v metropoli díky studiu na hudebně- dramatickém oboru pražské Konzervatoře. Zpívá, hraje na housle, kytaru, violu, stepuje, plave, lyžuje, jezdí na koni. Režisér Smyczek ho obsazuje do TV seriálu Třetí patro. Následují "otazníkové" filmy Copak je to za vojáka? a Proč?.
1989 - točí film Nemocný bílý slon a TV seriál Vlak dětství a naděje, hraje divadlo
1990 - točí film Tichá bolest, hraje divadlo
1993 - točí pro televizi Zámek v Čechách, hraje divadlo
1994 - točí TV seriál Bylo nás pět, filmy Díky za každé nové ráno a Ještě větší blbec, než jsme doufali, hraje divadlo
1995 - točí pohádku Jak si zasloužit princeznu, hraje divadlo
1997 - převtěluje se do do prince Wolfa v pohádkovém filmu Pták ohnivák a Cassidyho v televizním seriálu Zdivočelá země. Přes zákaz produkce absolvuje čtyři seskoky pádakem z výšky 1 km - jen zázrakem se mu nic nestalo. Z toho důvodu za půl roku skáče bungee jumping z 54 m...
1999 - točí filmy Ex Offo a Návrat idiota, hraje divadlo, díky čemuž se (za roli Caliguly) stává držitelem prestižní ceny Thálie pro umělce do 33 let 2000 - pokračuje v převtělování v TV seriálu Případy detektivní kanceláře Ostrozrak a v celovečerním filmu Král sokolů, hraje divadlo
2001 - točí kromě jiného TV seriál Nemocnice po dvaceti letech, hraje divadlo
2002 - v rámci Shakespearovských slavnostní na Pražském hradě vystupuje v Králi Learovi v režii Martina Huby. Zde poprvé exceluje scela nahatý na jevišti společně s Janem Třískou (Lear a Edgar).
2003 - v rámci Shakespearovských slavností přijal roli Hamleta, kterého odehral celkem 45 krát. Celkový počet jeho odehraných divadelních představení činí jenom za tento rok 236! "Normální člověk by tohle nedělal", říká.
Natočil dvě TV inscenace - detektivku Vrah jsi ty a s Vlastou Chramostovou si zahrál ve filmu PF 77.
Divadelni angažmá: krátce Divadlo na Vinohradech, věrně Divadlo pod Palmovkou (Peer Gynt - hraje 10 let/180 repríz, Caligula - 5 let/120 repríz, Amadeus - 4 roky/110 repríz, Ubohý vrah - nominován na Cenu Thálie za Nejlepší mužský herecký výkon, zatím poslední jeho role je Sofoklův Oidipus...), hostování: Národní divadlo, Hudební divadlo v Karlíně, Černé divadlo, Viola (s Miroslavem Moravcem hraje životní příběh Jeana Cocteaua a Jeana Maraisa - ve hře Modrý anděl) atd.
Alžbětka

1. listopadu 2008 v 0:02 /Alžběta Jirková/
ALŽBĚTKA a ROBERT JIRKOVI
Děti Veroniky Jirkové. Robert je puberťák a tátu nesnáší. Alžbětka si myslí, že táta je fajn a jeho milá se k ALŽBĚTKA a ROBERT JIRKOVI
Děti Veroniky Jirkové. Robert je puberťák a tátu nesnáší. Alžbětka si myslí, že táta je fajn a jeho milá se k němu hodí víc než máma. němu hodí víc než máma.