Září 2008

fotky1

19. září 2008 v 16:01 fotky z ordinace


fotky

19. září 2008 v 15:34
Ordinace v Růžové zahradě 2Ordinace v Růžové zahradě 2Ordinace v Růžové zahradě 2Ordinace v Růžové zahradě 2
fotky

52.díl

16. září 2008 v 17:09 dily
Vysílan 25.září 2008 ve 20:00-díl má název Musíte to přežít oba!
Sylva vyčítá Daliborovi ,že se o ní a o dítě dost nestará. Zastane se jí Matyáš a je z toho velká rodinná hádka. Náladu nepodpoří ani plánovaný odjezd Aničky a Oskara. Frynta si o Aničku dělá starosti, i když Oskar slíbí dodržovat celibát. Sylva se bojí, že za konflikty s Daliborem může být jiná žena. Pavla domlouvá Tereze ,aby souhlasila s rozvodem. Tereza o tom nechce ani slyšet. Už zase se vyhybá operacím. Čestmír se stará o čtrnáctiletou rodičku Ivetu, jeiž matka chce dítě dát k adopci. Čestmír se rozhodne odvolat cestu do Prahy. Starosti mu dělá také Olga, která nechce Pusenskému přiznat, že se jí přitížilo. Honza žádá Pusenského o pujčku, ale ten váhá. Také Hruška prorokuje Honzovi, že dostavět Sedmidomí navzdory Valšíkovi bude obtížné. Běla nabídne místo v Růžovce Lukášovi. Lukáš se jejího ostrého jazyka nezaekne a nabídku přijmá.

51.díl

13. září 2008 v 10:45 dily
Vysílán 23.září ve 20:00-díl s názvem Chci pryč!
Magda těžce snáší Markétinu kritiku. Na plastice se schluje k dívčí válce a Magda neváhá být hodně nefér. Namlová Prokopovi, že se Markétě dvoří Hruška. Ale Prokop místo vyčítek nabídne Markétě odchod z Kamenice. Běle hrozí, že bude v Růžovce bez pediatra. Čestmír a Hruška přou o školení v Praze. Lucie si musí s Hruškou rázně promluvit. Jindřich se snaží vyšachovat Honzu z projektu Sedmidomí. Richard se Honzy zastane ,chce ale ,aby do stavby investoval i vlastní peníze. Pusenský žádá Pavlu ,aby od Olgy zjistila, kdo je otcem jejího dítěte .Aleš se trápí kvůli sporům mezi Vendůlkou a Monikou a krize doléhá i na jeho zdraví .Dalibor nechce Oskara pustit s Aničkou do Kladrub. Lakášovi se líbí Veverka. Je na Oskarovi, aby mu s neodbytnou Veverkou smluvil rande..

50.díl

13. září 2008 v 10:36 dily
Vysílán 18.září 2008 ve 20:00 -díl má název Rozvod po Italsku
Magda se probouzí vedle Lukáše a věří, že se zamilovala. Lukášovo podivné chování ji hodně znejistí. Lukáš se totíž zhlédl i v Alence Veverkové. Tereza se schází s Honzou, ab domluvili podmínky rozvodu. Tereza doufá , že jejich vzájemná naklonost ještě uplně nevyprchala ,netuší ,že Honza s Pavlou plánují dítě. František Jirka se pokouší vetřít zpátky k Veronice ,zneužije k tomu Alžbětku. Adam se cítí ohrožen, nabídne proto Veronice ,že pro ně koupí dům v Sedmidomí. Stěhovat by se chtěl i Čestmír ,ale o Honzově a Richardově projektu se dozvídá Jindřich Valšík, který Honzu stále nenávidí. Olžino nemocné srdce začíná mít s postupujícím těhotenstvím potíže. Čestmír i Pusenský se pokoušejí zjistit ,kdo je otcem Olžina dítěte. Olga si tajemství své letní lásky chce nechat pro sebe.

49.Díl

13. září 2008 v 10:27 dily
Vysílán 16.září 2008 ve 20:00-díl má název Už to nebudu tajit
Ztracený klíč o společného bytu způsobí,že Magda začíná Lukáše Beneše vyložen nesnášet. Jenže od nenávisti je velmi blízko k lásce... Čestmír propouští Sylvu s miminkem domů. Sylva si v roli novopečené maminky moc nevěří, doma na ní navíc čeká Anička. Naštěstí jí pomáhá "zkušená matka"Lucie. Spor mezi Čestmírem a Hruškou vrcholí, když Čestmír zjistí, že do něj Hruška zatáhl i Aleše Čížka. Olga konečně svolí přestěhovat se k Pusenskýmu. Jejich nevé soužití ale nezačíná idylicky. Martina opustí v noci službu, aby mohla do nemocnice dovést svojí pěstounku ,které se přitížilo. Pavla se pak sama musí postarat o mladého muže, který se pokusil o sebevraždu. Jeho zoufalý čin byl reakci na dlouho skrývané tajemství. Satv Bohunky je vážný a Dalibor s Adamem spchají s operací, ale Bohunčina starost o děti všechno zkomplikuje.

48.Díl

10. září 2008 v 19:18 dily
Díl 48 - Bufet nám neberte! (11.09.2008)Seriál Ordinace v růžové zahradě 2
Bobinina kariéra v nemocnici je ohrožena. Eduard plánuje postavit coffee corner. Oskar vede kampaň za záchranu bufetu a na stranu českých chlebíčků se postaví i Běla a Lukáš. Čestmír chce odjet do Prahy na gynekologické školení, na stejnou akci si brousí zuby i Hruška. Místo je ale jenom jedno. Na případu vlastní kolegyně se Olga přesvědčí, jaké to je, když člověk zůstane sám bez pomoci. Pusenského nabídka ke společnému bydlení se jí ukáže v novém světle. František Jirka se snaží vrátit k Veronice a zneužívá k tomu malou Alžbětku. Richard řekne Daliborovi, že Sylvě a malému Dominikovi věnuje dům v Sedmidomí. Dalibor se ale o svou rodinu chce postarat sám. Magda přesvědčí pacientku, aby si dala udělat zbytečnou, ale drahou plastickou operaci. Hruška má jiný názor, ale hádka mezi doktory nakonec nejvíc ublíží Markétě Vorlové.

47. díl

10. září 2008 v 19:17 dily
Díl 47 - Sylvě jde o život (09.09.2008) Na Sylvu přišly porodní bolesti, ale porod se nevyvíjí dobře. Ultrazvuk ukazuje, že se odtrhla placenta. Dalibor se bojí o život Sylvy i dítěte. Jediný Matyáš dokáže zachovat klid. Pusenský si špatnou náladu vybíjí na Lukášovi. Pavle přizná, že by se chtěl o Olgu postarat a být jejímu dítěti otcem. Martina se bojí o Bohunku, její diagnóza - Crohnova choroba - žádá včasnou operaci, ale Bohunka kvůli starosti o děti váhá. Magda a Hruška si libují v dvojsmyslných rozhovorech, zato Markéta otevřeně uvažuje, že se s Prokopem odstěhuje do nového domku u Prahy. Lukáš se zabydluje v šéru. Zatímco s Oskarem si rozumí, na Magdu bude muset použít všechny svoje flirtovací triky. Malý Dominik Frynta je na světě, ale Sylva stále krvácí...

46.díl

10. září 2008 v 19:15 dily
Díl 46 - Nikomu to neříkej (04.09.2008)Pavel Batěk jako MUDr. Lukáš Beneš
Do Kamenice nastupuje nový chirurg Lukáš Beneš. Zdá se, že má výjimečný talent na průšvihy. Pusenský naléhá na Čestmíra, aby Olze doporučil potrat. Pokus vyjasnit si vše s Olgou v přítomnosti Honzy a Pavly málem skončí prozrazením, že i Pusenský má dítě. Pavla naléhá, aby jejich tajemství udržel. O tajné operaci pěvkyně Sušené se dozví bulvár. Dalibor, Magda a Getz ale novináře ošálí. Markéta se s Magdou pohádá, nelíbí se jí, jak se Magda chová k sestrám na plastice. Martina přivede na vyšetření svoji pěstounku, ale Bohunka Červenková odmítne hospitalizaci. Richard Petr nabídne Honzovi, aby s ním stavěl rodinné vilky - Sedmidomí. Honzu překvapí, že Tereza mu úspěch v práci přeje. Potká ji ruku v ruce s Radimem Novákem. Oskar domluví Aničce rehabilitaci, chce jet s ní. Anička se zbrkle vstane z vozíku. Sylva se pokusí jí pomoci, ale ucítí prudkou bolest v břiše a ztratí vědomí...

45.Díl

10. září 2008 v 19:14 dily

Díl 45 - Otvíráme! (02.09.2008)Ordinace v růžové zahardě 2 - Eduard Valšík
Září je měsíc návratů. Eduard doufá, že po společné dovolené Běla kývne i na společný život ve vile. U Pavly a Honzy léto lásku posílilo. Oba věří, že rozvod s Terezou proběhne hladce. Tereza ale připraví Eduardovi i Pavle velké překvapení: vrací se na chirurgii. Anička je propuštěna z nemocnice. Dalibor musí zkousnout, že Oskar ji má rád. Těhotnou Sylvu péče o Aničku hodně vyčerpává. Magdina kariéra na plastice začíná operací prominentní pacientky operní pěvkyně Sušené. Na plastiku si brousí zuby i Hruška, ale zdá se, že kromě blaha pacientek ho zajímá i atraktivní kolegyně Tárová. Olga navštíví Čestmíra: je těhotná. Čestmír jí slíbí podporu, ale Pusenský reaguje bouřlivě. Sám neví, jestli ho víc trápí, že Olga riskuje život nebo že dítě není jeho.

Batěk měl obavy, aby Ordinaci nebrzdil

3. září 2008 v 16:40 informace
Diváci jednoho z nejsledovanějších seriálů - Ordinace v růžové zahradě 2 - se včera u televizních obrazovek konečně dočkali. Nejen že se bude seriál znovu objevovat, jak už bylo zvykem, každé úterý a čtvrtek, ale chystá také hned několik změn.
Za kamaráda by bral Všetečku
První příjemnou a zásadní změnou bude nástup nové postavy. "Do seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 - pártynastupuji jako doktor Lukáš Beneš, chirurg, pediatr." Těmito slovy nás na jednom ze svých prvních natáčení přivítala nová posila seriálu, herec Pavel Batěk, kterého jsme se zeptali třeba na to, jak se mu naskakovalo do rozjetého vlaku nebo co si pomyslel, když četl první scénář

Nové objevy zazářily

3. září 2008 v 16:32 informace
NOvé objevy zazářily
I když se na večírku v útulné letní zahradě v centru Prahy ukázala Ordinace v růžové zahardě 2 - večírekřada tváří seriálu, středem pozornosti byli ředevším představitelé dvou nových postav, herci Pavel Batěk a Jakub Gottwald. "Budu hrát mladého, ještě naivního medika Kryštofa Dyka, který není zatím vůbec zajetý v kolejích nemocnice," vysvětloval sympatický herec.
Jedlo se, pilo se a taky grilovalo...
A protože se Ordinace celý večer nesla v duchu nového motta "Odvažte se hledat recept na život", pořádala se také grilovací soutěž, ve které měl každý ze tří soutěžních párů za úkol vytvořit co nejoriginálnější kus masa. A kdo že se tohoto úkolu zhostil nejlépe?Herec Josef Pejchal se svou seriálovou partnerkou Adélou Gondíkovou, kteří při přípravě pochutiny dokonce zatančili.
Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 - producent seriálu Šárka BaborovskáFrynta a Suk vévodí
Producentka seriálu Šárka Baborovská, která seriálem žije již několik roků, nám zase prozradila: "Jako první mi naskakují seriálová jména jako Frynta, Suk, Veverka a až vzápětí pak skutečná jména herců."
Premiérový díl nové řady seriálu Ordinace vOrdinace v růžové zahradě 2 - večírek růžové zahradě 2 sledujte už v úterý 2. září ve 20 hodin na Nově. Ještě předtím si však nenechte ujít střihový díl ve čtvrtek 28. srpna, který vás určitě příjemně navnadí.