o ordinaci

4. dubna 2008 v 17:24
Zachraňují zdraví, životy i vztahy. Sami často záchranné lano potřebují. Seriál TV Nova z prostředí gynekologické ordinace.
zdroj: TV Nova | Pátá klapka Ordinace v růžové zahraděPo takřka šestitýdenní přestávce se v hostivařských filmových ateliérech opět ordinuje. První klapka v pořadí už páté řady současného nejoblíbenějšího českého televizního seriálu Ordinace v růžové zahradě zazněla ve čtvrtek 5. července v 8 hodin ráno. Podrobnosti zde.
Ordinace v růžové zahradě před vyplutímGynekologie a porodnictví je třináctou komnatou medicíny.
Ale žádné zvláštní tabu nepředstavuje. Všichni jsme přece byli počati, narodili se a dokola opakujeme stereotypy zachování rodu. Dosud žádný český seriálový tvůrce nenašel odvahu proniknout do tohoto intimního, emotivního i dramatického prostředí a vyprávět divákům příběhy, které se tu rodí. Až nyní...
Život je zázrak, ale také dá někdy pořádně zabrat!
Hrdiny seriálového příběhu jsou nejen zdravotní sestry, ale i jejich rodinní příslušníci, blízcí přátelé a také pacientky. Seriál je zalidněný přitažlivými postavami, které si diváci hned oblíbí. S nimi projdeme pořádný kus jejich života, prožijeme zvraty milostné i pracovní, pocítíme jejich beznaděj, ale také radost z úspěchu a touhu porvat se o své místo na slunci.
Autorka námětu a hlavní scenáristka seriálu Lucie Konečná rozehrává životní osudy lékařů a sester, kteří s vysokou profesionalitou a laskavým porozuměním dnes a denně řeší problémy svých pacientek, jež nikdy nesmějí zklamat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama