Duben 2008

33.díl

26. dubna 2008 v 16:58 dily
Díl 33 - Už ti nikdy nebudu lhát (06.05.2008)Seriál Ordinace v růžové zahradě 2
Láska překvapila Pavlu a Honzu, polibek má osudovou platnost, i když k němu nedošlo na prvního máje. Aby mohli být šťastní, musejí vyřešit své dosavadní vztahy. Pavla volá Kroupovi, který okamžitě přijíždí. Honzovi v rozhovoru s Terezou zabrání Eduard Valšík. Tak dlouho na něj čekali, a přijel přesto nečekaně. Pusenský si došlápne na Dalibora kvůli Olze, dozvídá se, že to nebyl Dalibor, kdo vzal Olgu na noční projížďku. S Olžiným novým vztahem se těžko smiřuje, Magda má tedy po minulé ostré hádce šanci získat ho zpět. Oskar se zaplete s pacientkou a dokáže Fryntovi, že je jen správné chránit před ním jeho dceru. Jenomže Anička právě přijela, rozumí si báječně se Sylvou, ale taky nezapomněla na Oskara. Návštěva Eduarda Valšíka Dalibora taky znepokojí. Eduard usiluje o primariát a taky o Bělu Páleníkovou.

32.díl

26. dubna 2008 v 16:58 dily
Díl 32 - Nepřestal jsem tě milovat (01.05.2008)Seriál - Ordinace v růžové zahradě 2
Je 1.máj, je lásky čas a celá Kamenice randí v parcích a líbá se pod rozkvetlou třešní. Problém mají ti, kdo musejí za krásného dne sloužit v nemocnici. Dalibora překvapí Sylva, která se vrací z Prahy z kurzu. Do milostné idyly ovšem vtrhne Pavel Getz. Čestmír doufá, že by na jeho volání mohla odpovědět Běla, ta si musí pořádně rozmyslet, jak naloží s pozváním na společnou dovolenou. Zuzana Pantoflíčková radí neváhat a Čestmíra klofnout. Magda randí se zástupcem primáře a její sebevědomí roste. Odstrčí od operace Adama, Tereze radí s manželskou krizí. Pavla slíbí Markovi procházku s Funnym, ale pod kvetoucím stromem Honzovu polibku uhne. Prosí ho, aby Pusenskému Magdu rozmluvil. Honza ví, že když se o to pokusí, se zlou se potáže. Na 1.máje chce Pusenský zůstat s Olgou, která ohlásila, že se odstěhuje. Když Magda nerespektuje jeho léčebné metody, ostře se pohádají. Navíc Pusenský uvidí vystupovat Olgu z Fryntova auta...

díl31

26. dubna 2008 v 16:57 dily
Po společné noci s Magdou Pusenský ztrácí hlavu, je zamilovaný. Nedokáže před Olgou svoji nevěru utajit, po dlouhé krizi jejich manželství definitivně končí. Navíc i Oskar si všiml různých náznaků a pátrá, co se mezi Magdou a Pusenským děje. Magda se snaží napravit svoji neúčast na rodinné večeři u Barnů, kam nedorazila kvůli Pusenskému. Přijde neohlášená se spoustou dárků, okouzlí Věru i Marka, zato Pavlu zjištění, že do tenat Magdy padl její nejlepší přítel, hodně znepokojí. Honzův spor s Jindřichem vrcholí, Jindřichovi se podaří přemluvit Terezu, aby Honzovi sebrala důkazy o podvodech na stavbě. Honza Terezu obviní, že je z rodiny zlodějů.Čestmír má další rodičovské starosti. Jakub má novou slečnu, která ho nutí k veganství. Když se s Deniskou setkají Čestmír s Lucií, pochopí, že za dívčiným výstředním chováním se skrývá vážný problém. .Čestmír má další rodičovské starosti. Jakub má novou slečnu, která ho nutí k veganství. Když se s Deniskou setkají Čestmír s Lucií, pochopí, že za dívčiným výstředním chováním se skrývá vážný problém.

zákulis4

19. dubna 2008 v 18:52
Prahy. Ač se kdysi zdála přitažlivému lékaři kamenická pediatrie malá, vypadá to, že se mu začalo po městečku stýskat. Společně s ním se vrací i Markéta: "Od natáčení jsem měla delší pauzu a těší mě, že už jsem opět zpět. Poznávám nové kolegy, dostávám se zpět do děje. Abych věděla, o co přesně v seriálu běží, snažím se ho sledovat v televizi."
Natáčecí dny se Jitce nasčítaly a v ateliérech tráví většinu času: "Natáčení je sice náročné, ale přicházím s novou energií, takže mě zatím vše jen těší a věřím, že tomu tak i zůstane."
A na co byla mladá seriálová maminka nejvíce zvědavá? Těší se na syna Štěpána
(luk)
ZLATA ADAMOVSKÁ
(MUDr. Běla PÁLENÍKOVÁ)
RADÍM SE S TCHÁNEM A ŠVAGROVOU
Oblíbené a všemi respektované pediatričce Páleníkové propůjčuje tvář herečka Zlata Adamovská. Diváci obdivují nejenom životní nadhled a ironii této lékařky, ale pochopitelně i její herecké výkony. A kdyby se objevila někdy ve skutečnosti v dětské ordinaci, určitě by neměla o klientelu nouzi. Dokonce sklidila už několik pochval od samotných lékařů: "Potěšilo mě, když jsem se od lidí, kteří se tomuto poslání věnují, dozvěděla, že Běla Páleníková působí opravdu důvěryhodně a nedělá, jak se tomu v seriálech někdy už stává, odborné chyby," říká herečka. Pokud se natáčejí obrazy, ve kterých herci v bílých pláštích vyšetřují pacienty, dělají odborné zákroky a tak podobně, mají k ruce profesionála, který s nimi postup vždy konzultuje. Herečka Zlata Adamovská má k tomu všemu ale ještě privátní konzultanty: "Několikrát jsem potřebovala poradit, jak se má lékař tvářit, jak vnímat pacienta, jak k němu přistupovat. Na takovéto konzultace chodím za tchánem a švagrovou, kteří mi vždy dobře poradí," pochvaluje si herečka. Ale i přes všechny konzultace se někdy nezadaří, tak jak by si člověk představoval: "Nedávno se mi stalo, že jsem strkala chlapečkovi do pusy špachtli a až v ten moment, když jsem viděla jeho vykulené oči, mi došlo, že jsem mu ji zasunula příliš do krku. Ale on byl statečný a ustál to. Odborný poradce, který byl při natáčení, mě ale uklidnil, že taková věc se někdy stane i těm nejlepším profesionálům," dodává s milým úsměvem sympatická Zlata Adamovská.
(luk)
BARBORA MUNZAROVÁ
(MUDr. Pavla Barnová - 35 let)
SE ZLATOU KAMARÁDSTVÍ HRÁT NEMUSÍME
Jednou z hlavních postav, které se objevily v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, je sympatická herečka Barbora Munzarová. Jejím úkolem je ztvárnit roli férové, rázné, romantické i temperamentní lékařky Pavly Barnové, které život naplánoval nelehké situace. Má vážně nemocného syna a chybí jí partner, o kterého by se v životě mohla opřít. Ale i přesto, že ví, jak láska bolí, nikdy nepřestává milovat. Její velkou oporou je přítelkyně doktorka Běla Páleníková, na kterou se může kdykoliv obrátit a spolehnout. "Se Zlatou Adamovskou, která propůjčuje tvář Běle, se znám z divadla Na Vinohradech. Když jsem nastoupila sem do divadla, byla mi velkou oporou, dovolím si říct takovou maminou, za kterou jsem mohla s čímkoliv přijít," svěřuje se Bára a dodává: "Zlata, která nade mnou přebrala jakýsi divadelní patronát, mi mnohokrát pomohla a dobře poradila nejenom co se práce týče, ale také v mém osobním životě, za což jí jsem velice vděčná." Zlata Adamovská a Bára Munzarová se sice několikrát potkaly na divadelních prknech, ale možnost stát společně před televizní kamerou jim dal až tento oblíbený seriál. "Díky tomu, že se se Zlatou znám, se mi seriálové přátelství hraje velice dobře a opravdu od srdce," dodává herečka. A jak vnímá svoji kolegyni sama Zlata Adamovská? "Bára je velmi svědomitá, pilná a milá kolegyně. To, že díky seriálu spolu můžeme být i před kamerou, mě těší. Víte, když se s někým dobře znáte, vztah před kamerou se pak navazuje daleko snadněji. Báře moc fandím a seriálové Pavle přeji co nejvíce diváckých fanoušků."
(luk)
MONIKA ZOUBKOVÁ
(MUDr. Tereza Valšíková)
DCERA JE NEJMLADŠÍ FANYNKA
Doktorka Valšíková, kterou v Ordinaci v růžové zahradě 2 propůjčuje tvář sympatická herečka Monika Zoubková, se chystá pomalu ale jistě do svatebních šatů a očekává, že její osobní život se opět o krůček posune dál. Ve skutečnosti má Monika na rozdíl od seriálové Terezy už velký náskok. Zatímco v seriálu děti ještě neplánuje, doma ji dělá největší radost devítiměsíční dcera Ema Luisa. "Dcerka je asi moje nejmladší fanynka. Pochopitelně, že je ještě malinká na to, aby pochopila, že maminka hraje v seriálu, ale svůj obdiv mi dala najevo tím, že když mě zahlédla a slyšela v televizi, samou radostí neskutečně zavískala," popisuje herečka a s úsměvem. A mezi nejvěrnější diváky by Monika mohla určitě zařadit své pyšné rodiče, kterým se konečně - alespoň částečně - splnil sen. Oba jsou lékaři a přáli si, aby alespoň jedno z jejích tří dětí studovalo medicínu. "Když jsem se dozvěděla, že jsem získala tuto roli, hned jsem jim volala, že budu také lékařkou. Tím pádem jsem jim část snu vyplnila," svěřuje se Monika a přiznává: "Roli lékařky Valšíkové mě moc baví, ale jsem ráda, že doktor jsem jen před kamerou..."
(luk)
MIRIAM KANTORKOVÁ
(Bobina Tomanová)
BOBINA VONÍ ČLOVĚČINOU
Herečka Miriam Kantorová si nemůže vynachválit vše, co se Ordinace týče - přes režiséry, štáb, kolegy a v neposlední řadě i roli, kterou ztvárňuje: "Bobina je lidská, laskavá a milá. To jsou vlastnosti, které mám u lidí ráda, proto patří Bobina mezi mé nejoblíbenější role." Bobina byla sestra, která nemůže bez nemocnice žít, proto není divu, že po letech strávených v ní se stala i její duší. Bobina je v důchodu, ale v nemocnici zůstává a vypomáhá v bufetu.
"Sice jsem už jednou v životě zdravotní sestru hrála, ale to bylo ve filmu. V seriálu, který už běží dlouho, si ji dokážu více užít. Bobina voní člověčinou a přiznám, že bych se od ní klidně nechala ráda ošetřovat, stejně tak ráda bych za ní přišla na kus řeči do bufetu," dodává herečka.
Bobinu, která má stále dobrou náladu a ví si se vším rady, má rád snad každý divák seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Ale jen málokdo možná ví, že ona sama k této profesi neměla nikdy daleko: "Rozhodla jsem se dát na jinou dráhu než moje celá rodina. Všichni v naší rodině byli doktoři - jak z maminčiny, tak tátovy strany. V prostředí plném lékařů jsem se pohybovala jako dítě pořád. A člověk ať chce nebo ne, vždycky ho nějak nasaje," svěřuje se herečka. "Toto povolání jsem vždy obdivovala a obdivuji, ale ve šlépějích naší rodiny jsem holt nešla. A tak díky Bobině jsem ráda, že aspoň nemám úplně pocit, že by jablko padlo daleko od stromu. A mezi doktory v seriálu se cítím jako doma," tvrdí Miriam Kantorková. Dobrý lékař je k nezaplacení - a v Ordinaci v růžové zahradě 2 jich přibylo hned několik: "Honzíkovi Šťastnému alias primáři Fryntovi, stejně jako Milanovi Bahulovi alias doktoru Pusenskému a dalším moc fandím a přeji jim, aby měli Bobinu také rádi a rádi za ní zašli pro chlebíček do bufetu," dodává s úsměvem oblíbená herečka.
(luk)
VIDEO KE ZHLÉDNUTÍ: Co říkají na TýTý herci Ordinace?
Tak na tuto otázku jsme se zeptali známých tváří seriálu Ordinace v růžové zahradě, která loni obsadila právě jednu z těchto vítězných příček. A jak tato anketa podle nich dopadne letos?
VIDEO KE ZHLÉDNUTÍ: Návrat Čvančarové míchá kartami
Klapka v hostivařských ateliérech odstartovala jako obvykle hned osmou hodinou ranní. Ondřej Sokol alis doktor Prokop Hrubý a Jitka Čvančarová coby sestřička Markéta Vorlová se po delší pauze opět vrácí do děje. Tentokrát natáčeli scénu i spolu se svým seriálovým synem, ročním Štěpánem.
VIDEO KE ZHLÉDNUTÍ: Ordinace představuje nové dekorace
Přijměte pozvánku herce Jana Šťastného do zákulisí nového řady Ordinace v růžové zahradě 2. Představí vám novou dekoraci tak, jak ji v televizi neuvidíte.
VIDEO KE ZHLÉDNUTÍ: Nová znělka Ordinace pod mikroskopem
Pokračování divácky úspěšného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 má zcela novou znělku. Ta vznikala pod vedením režiséra Tomáše Medka a v jejím úvodu vás budou vítat známé i nové tváře tohoto seriálu jako doktor Mázl, Běla Páleníková nebo doktor Frynta. My vám přiblížíme, jak taková znělka vznikala.
VIDEO KE ZHLÉDNUTÍ: Ordinace byla plná srdíček
14. února na svátek svatého Valentýna se herci a štáb seriálu Ordinace v růžové zahradě sešli v pražské restauraci Café Patio, aby oslavili svátek zamilovaných. A věřte, že bylo co slavit.
VIDEO KE ZHLÉDNUTÍ: Ordinace si svůj start střihla podruhé
Ordinace se před nedávnem z gynekologického prostředí přestěhovala do druhého patra kamenické nemocnice, na chirurgii. Do děje se však i nadále přesunuly oblíbené postavy seriálu v čele s Čestmírem Mázlem, Tomášem Hruškou, Adamem Sukem, Martinou Hermanovou či Sylvou Petrovou. Jejich osudy s novými hrdiny se stále protínají.

zákulisí3

19. dubna 2008 v 18:51
Josef Pejchal
(MUDr. Adam Suk)
SERIÁL JE PRO MNE VELKÁ ŠKOLA
Jedním z nejoblíbenějších lékařů seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 je Adam Suk. Adam se vrátil z Holandska bez lásky a bez výhlídek, zabydlel se na chirurgii, kde nachází svou velkou lásku. Josef Pejchal, který propůjčuje Adamovi tvář, týdně najezdí kvůli seriálu stovky kilometrů, protože na natáčení dojíždí až z Pardubic, kde hraje v divadle. Auto v tuto chvíli používá nejenom jako dopravní prostředek, ale zároveň jako místo, kde se učí texty. Takže se může stát, že se lidem, kteří oblíbeného herce náhodou zahlédnou v autě, může zdát, že trpí samomluvou, i když zatím pilně studuje. "Dojíždění z Pardubic, kde hraji a kam se vracím z natáčení na hereckou ubytovnu, je trochu náročné, ale naštěstí cestuji velmi rád a auto mi, bohudíky, stále dobře slouží. Během cesty se snažím učit a opakovat si scénář a chvílemi přemýšlím o hloupostech nebo poslouchám muziku," popisuje herec. Jako lékař se prý necítí poprvé: "Lékařem nejsem poprvé. Téměř každý malý kluk si chce hrát na doktora s kamarádkami, a ani já jsem nebyl výjimkou," říká s úsměvem a dodává: "Jen si to bohužel moc nepamatuji," vtipkuje Josef. Herec si pochvaluje své kolegy v seriálu, které považuje nejenom za své spolupracovníky, ale často i za učitele: "Kolegové, kteří přišli jako noví do seriálu, jsou stejně tak šikovní a příjemní jako ti kolegové, kteří již ze seriálu odešli. Mám radost z každého natáčecího dne, a to nemyslím pochopitelně jenom kvůli penězům, ale samozřejmě kvůli tomu, že se setkám zrovna s tímto kolegou nebo touto skvělou herečkou a mám možnost si s nimi zahrát. Ještě tolik se toho musím od nich naučit a tohle "učení" mě - na rozdíl od školy - velmi baví!" Jako mladý herec a lékař má mnoho fanynek, ale za tu nejvěrnější považuje Eržiku - vrátnou z divadla: "Eržika je úžasná! Neustále má přehled a nové nápady, jak a který vztah by měl jak dopadnout. Asi předám kontakt našim scenáristkám, kdyby si náhodou nevěděly s něčím rady. Naše Eržika by to jistě vyřešila. Akorát by potřebovaly překladatelku z maďarštiny, protože Eržika mluví česko-maďarským dialektem!

Zákulisí2

19. dubna 2008 v 18:50
Jitka Smutná
Do práce jezdí s dcerou
Herečka Bára Munzarová si v roli Pavly Barnové nemůže vynachválit svoji tchyni Věru. Není divu, že si i diváci oblíbili babičku malého Marka, která zná recept na veškeré trable. Herečka Jitka Smutná, která Věru ztvárňuje, se od ní vlastně ve skutečnosti ani příliš neliší - i ona dokáže život osladit nejenom domácím koláčem, ale i milým slovem.
Dalo by se říci, že nemá žádného kritika, ale jeden by se přece jenom našel: "Je to moje dcera Terezka. Jsem ráda, že mi narovinu řekne, co se jí líbí a co ne. Od ní kritiku vždy přijmu," tvrdí herečka. A jak je tomu obráceně? "Jestli já radím Terezce? Dcerám se přeci nedá radit, ty mají svůj rozum," říká s úsměvem a nadhledem Jitka Smutná. "Ale přece jenom si dcera nechá poradit v jedné věci. Začala hrát v seriálu Ulice, jehož ateliéry jsou pár metrů od místa, kde se točí Ordinace, takže spolu často konzultujeme, jaké autobusy tam jezdí. A já Terezce vždy ráda poradím nějaký dobrý spoj, který nás dopraví na konec Prahy do ateliérů." I když obě hrají v nejúspěšnějších seriálech televize Nova, nemají zatím to štěstí hrát spolu, jako je tomu v divadle: "V Divadle v Řeznické hrajeme v představení Zlomatka. Spolupráci s Terezkou (Tereza Nekudová, představitelka zpěvačky Saši v seriálu Ulice - pozn. autora) si nemůžu vynachválit. Jsou momenty, kdy si myslím, že jsem daleko lepší kolegyně než matka. " směje se věčně optimistická herečka Jitka Smutná.

Zákulisí

19. dubna 2008 v 18:49
Zákulisí
Na této stránce vám budeme přinášet nejnovější reportáže a zajímavosti ze zákulisí seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Představíme vám herce a tvůrčí tým, jak je ještě neznáte a poodhalíme vám celou přípravu tohoto úspěšného seriálu.
Markéta PlánkováMarkéta Plánková coby MUDr. Magda Tárová v Ordinaci v růžové zahradě 2
(MUDr. Magda Tárová)
Baví mě být vypočítavou doktorkou
O tom, že sex appeal zmůže víc než skalpel, ví asi nejvíc Magda Tárová, která se již ve čtvrtek objeví jako nová postava v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Ač je sestrou Báry Tárové (Bára Munzarová), dá se říci, že diváci co nevidět zjistí, že povahově jsou velmi rozdílné. Krásná Magda ví, co její půvaby dělají s muži, takže nemá důvod toho nevyužít. Jde velmi tvrdě za svým cílem, neváhá potopit i své nejbližší, když jí to prospěje. A jak se do takové role vcítila křehká a plachá Markéta Plánková? "Baví mě být vypočítavou ženskou, která se s nikým nemazlí. Díky této roli mám možnost poprvé poznat to, co říkají všichni herci - a sice, že hrát potvory je vždy velkou výzvou a vy si s rolí můžete hodně pohrávat a vyhrávat." Štíhlá, mladá, půvabná maminka Markéta Plánková přiznává, že i ona ve skutečnosti párkrát svých půvabů využila: "Myslím, že každá holka v pubertě, zkusí občas využít svých půvabů a doufat, že tak snadněji projde například u zkoušky na škole. Takže i já to párkrát zkusila, ale tomu už je tak dávno, že ani nevím, jestli mi to tenkrát u zkoušek pomohlo nebo naopak." Za seriálovou Magdou vlaje smečka mužů se zlomeným srdcem, ona se však odmítá vázat. "Ve skutečnosti si ale žiju spokojeně s mojí malou dcerkou Agátkou a žádné smečky jsme si zatím nevšimly," směje se sympatická Markéta a dodává: "Doufám, že si mě muži nezačnou spojovat s lékařkou Tárovou, která všem rozšlape srdce, to bych opravdu nerada. My se s Agátkou těšíme, až si budeme hýčkat nějakého hodného tatínka, takže snad nám ho Magda nevyplaší," dodává s úsměvem a nadhledem herečka.

30.díl

18. dubna 2008 v 18:05 dily

Díl 29 - Nikdo mě nemá rád (22.04.2008)Seriál - Ordinace v růžové zahradě 2
Magda se ošklivě pohádá s Martinou, když po ní chce poslat milostné psaníčko Pusenskému. Jejich spor musí řešit primář. Dalibor pustí z nemocnice Nikolu Raisovou, i když je dívka krátce po operaci. Když se Nikola nevrátí, obviní Pusenský Dalibora z nedbalosti. Daliborovi hrozí velké problémy, pokud se Raisová včas a v pořádku nevrátí. Getz operuje Součkovou, při večerní oslavě v baru ho zaujme Olga Pusenská. Neváhá na ni vyzkoušet svoje triky. Pavla Běle přizná, že jí Honza už zase není lhostejný. Ta sama váhá. Čestmír jí naznačí, že by chtěl být víc než jen kamarád. Jakub má novou přítelkyni. Čestmír se díky tomu poučí o piecingu.Hruška žádá po Jindřichovi splacení dluhů na přestavbě nemocnice. Honza drží Jindřicha v hrsti, má proti němu důkazy. Ale dostává se kvůli tomu do sporu s Terezou, která to chápe jako útok na svoji rodinu.

29.díl

18. dubna 2008 v 18:02 dily
Díl 29 - Nikdo mě nemá rád (22.04.2008)Seriál - Ordinace v růžové zahradě 2
Magda se ošklivě pohádá s Martinou, když po ní chce poslat milostné psaníčko Pusenskému. Jejich spor musí řešit primář. Dalibor pustí z nemocnice Nikolu Raisovou, i když je dívka krátce po operaci. Když se Nikola nevrátí, obviní Pusenský Dalibora z nedbalosti. Daliborovi hrozí velké problémy, pokud se Raisová včas a v pořádku nevrátí. Getz operuje Součkovou, při večerní oslavě v baru ho zaujme Olga Pusenská. Neváhá na ni vyzkoušet svoje triky. Pavla Běle přizná, že jí Honza už zase není lhostejný. Ta sama váhá. Čestmír jí naznačí, že by chtěl být víc než jen kamarád. Jakub má novou přítelkyni. Čestmír se díky tomu poučí o piecingu.Hruška žádá po Jindřichovi splacení dluhů na přestavbě nemocnice. Honza drží Jindřicha v hrsti, má proti němu důkazy. Ale dostává se kvůli tomu do sporu s Terezou, která to chápe jako útok na svoji rodinu.

28.díl

18. dubna 2008 v 17:59 dily
Díl 28 - Případ, na který nestačí
Pavla se musí rozhodnou, jestli chce Honzu nebo Kroupu. Zvolí Kroupu, ten ale pozná, že se do jejich vztahu vkrádá odcizení. I Honza se vrací k Tereze. Magda se snaží napravit svou chybu. Vyhledá Marka a podaří se jí získat ho na svou stranu, což Pavle přidělá další starosti. Adam představí na oddělení Markétu jako novou sestru, aniž by čekal na schválení Veroniky. Než se stačí pořádně omluvit, objeví se na obzoru nový soupeř. Z Prahy přijel na plastickou operaci Pavel Getz a na Veroniku nezapomněl. Oskar líčí na Magdu, ale vyslouží si jen posměch Martiny. Pusenský si přiznává, že se zamiloval do Magdy. Neumí si pomoci, i když Olga podnikne zoufalý pokus, jak zachránit jejich manželství. Hádka s Olgou ho ještě víc přiblíží Magdě, která exceluje u operace vážně zraněné atletky Nikoly Raisové. Pokusí se ji políbit...

27.díl

18. dubna 2008 v 17:58 dily
Díl 27 - Jsme sami (15.04.2008)Markéta Plánková coby MUDr. Magda Tárová v Ordinaci v růžové zahradě 2
Pavla zuří a Magdě vyčte její jednání vůči malému Markovi. Žádá na Daliborovi, aby přeorganizoval operace a služby tak, aby s ní nemusela sloužit. Jejich soukromý konflikt prosakuje na oddělení. Magdě se nedaří i v práci, kde Pusenský kárá její nesoustředěnost. Magda udělá z chyby ctnost a pozve Pusenského do baru. Pusenský málem podlehne, ale Magdino přiznání, že mluvila před Markem o svém vztahu s Martinem Barnou, ho přiměje k střízlivosti. Hruška má manko na přestavbě nemocnice. Když hrozí, že v tom pojede sám, Honza mu přislíbí pomoc proti Valšíkovi. Markéta v Kamenici shání práci. Adam jí nabídne místo na chirurgii. Tereza pochopí, že Honzovi křivdila, na nápravu je ale možná pozdě. Kroupa se sice snaží být Pavle oporou, ale víc se to daří hravému Honzovi. Kroupa žárlí, novému setkání Pavly s Honzou však nedovede zabránit. Rozrušená Pavla skončí s Honzou v objetí.

fotky4

5. dubna 2008 v 13:46 fotky z ordinace

fotky3

5. dubna 2008 v 11:26 fotky z ordinace
Sestřička Kamilka
Marie
Michal a Kamila
Gita a Čestmír
Večírek v baru
Kamila a Michal


obrazky

5. dubna 2008 v 11:17 fotky z ordinace
328 x 246 - 27kB
show.idnes.cz/…/ http://tvserialy.eu/wp-content/ordinace.thumbnail.jpgrdinace.thumbnail.jpg 300 x 225 - 10kB
tvserialy.eu/…/ http://www.chytrazena.cz/obrazky/admin/clanek/gita-v-kozichu-ordinace-v-ruzove-zahrade.jpg http://i.idnes.cz/07/042/cl/OFF1a5dc3_Or_300107_001.jpg http://serialy.mediashow.cz/ordinacevruzovezahrade/clanek/img/clanky/ordinacevruzovezahrade.jpgacevruzovezahrade.jpg 350 x 255 - 17kB
serialy.mediashow.cz/…/ http://www.chytrazena.cz/obrazky/admin/clanek/vendulka-ordinace-v-ruzove-zahrade.jpg…-v-ruzove-zahrade.jpg 230 x 230 - 10kB
www.chytrazena.cz/…/ http://i.idnes.cz/06/093/cl/OFF15eda6_895.jpg http://www.chytrazena.cz/obrazky/admin/clanek/cizek-se-liba-s-mirkou-ordinace-v-ruzove-zahrade.jpg http://im.super.cz/img/photo/01/66/80-article_v.jpg

26.díl

4. dubna 2008 v 20:04 dily
Díl 26- Kytek není nikdy dost (10.04.2008)Seriál Ordinace v růžové zahradě 2
Pavla se před Magdiným zájmem snaží ochránit Marka a Věru. Nevěří, že její snaha být dobrou sestrou a tetou je upřímná. Marek se o svoji tetu zajímá. Jeho pátrání rodinné vztahy ještě zkomplikuje. Čížkovi se zabydlují na chalupě, Aleš ani tam nezapomíná, že je především lékařem. Za Alenkou přijíždí David Choděra. Do Kamenice ho však nevedou pouze dávné city... Pusenský se zaplétá do sítí Magdy, která ho zdánlivě hravě, ale ve skutečnosti cíleně provokuje. Magda dosáhne toho, že jí Pusenský asistuje při plastické operaci. Bělina a Čestmírova přátelství si začíná všímat jejich okolí. Haken po hádce s Terezou přespává v kanceláři. Nabízí Tereze smír, pokud se s ním odstěhuje z vily Valšíků. Tereza řeší svoje problémy s Pavlou, které začíná být jasné, že Honzovi pořád není lhostejná. Honzovo přátelství však přichází v nevhodnou dobu - na cestě za Pavlou je Marek Kroupa.

25.díl

4. dubna 2008 v 20:04 dily
Díl 25- Z kobry kotě neuděláš (08.04.2008)Seriál Ordinace v růžové zahradě 2
Magda a Pusenský se starají o zbitou Míšu Kovaříkovou. Děvče skrývá velké tajemství, důvěru má ale pouze k Martině. Ta se rozhodne jí pomoci a sama se dostane do nebezpečí. Sylva se na večeři u Čestmíra setká s Bělou. Naznačí Čestmírovi, že by jí nevadilo, kdyby on s Bělou byli víc než jen přátelé. Adamova rvačka s Františkem Jirkou má své následky a Adam musí své jednání vysvětlovat primáři. Pavla odjela do Brna za Markem Kroupou a na Věru s Markem se sesypou pohromy. Marek musí do nemocnice, kde se Věra setkává s Magdou. Magda chce zpátky do rodiny a nerozpakuje se navštívit Věru i doma. Rozrušená Věra svěří Leopoldovi dvanáct let staré rodinné tajemství. Má strach, že Magda by mohla ublížit malému Markovi. Tereza už nevydrží hrát manželskou idylu s Honzou. Výbuch se dostaví v nečekanou chvíli.

24.díl

4. dubna 2008 v 20:04 dily
Díl 24- Na tenkém ledě (03.04.2008)Seriál Ordinace v růžové zahradě 2
Matyáš udělí Daliborovi lekci ve znovuzískávání srdce milovaných žen a dívek. Dalibor se rozhodne to prakticky vyzkoušet na Sylvě a chystá romantické rande. Pavla křísí v ambulanci šestnáctiletého sklářského učně. Jeho případ jí připomene smutnou událost z minulosti. Lucie hasí škody, které napáchal Hruška, i dusno mezi Sylvou a Daliborem. Olga se sice vrátila z Egypta, ale v manželství Pusenských trvá odcizení. Pro Olgu je těžké přihlížet otcovskému zájmu Pusenského o Marka Barnu. Připomene mu, že Marek jejich dům láskou naplnit nemůže. V Tereze se hromadí napětí z údajné nevěry Honzy, i když Páleníková radí zachovat klid. Honza ví o Terezině podezření, ale dokud se ona nezeptá, pomoci jí nemůže. Veronika řeší s Františkem prodej chalupy. Když ji ale František uvidí, jak se líbá s Adamem, rozhodne se si to s ním vyřídit "jako chlap s chlapem". Románek vrchní sestry a doktora se tak stává novým námětem pro nemocniční tamtamy.

23.díl

4. dubna 2008 v 20:03 dily
Díl 23- Ženatí nesmějí na kafe? (01.04.2008)Monika Zoubková coby MUDr. Tereza Valšíková v seriálu Ordinace v růžové zahradě
Tereza podezírá Honzu z nevěry. Opět je nejistá v práci. Pusenský se jí snaží pomoci, ale Terezina váhání využije Magda, aby se dostala k náročnému případu. Pusenský v ní objevuje nadaného chirurga a Magdu jeho schopnosti taky zaujmou. Hruška si Lucii veze domů, kde jí připravil růžové překvapení. Pavla důrazně radí Tereze, aby se Honzy zeptala, kde byl, a nedovolila, aby jejich manželství ohrozila nedůvěra. Ale Honzovo zapření schůzky s Pavlou vrhá na jejich přátelství stín, zvlášť, když se Honza Pavle netají svými sympatiemi. Pavla je odhodlaná udržet si vztah s Kroupou. Sylva bydlí u Richarda, požádá ale Dalibora, aby jí půjčil odbornou literaturu. Připravuje se na nové zaměstnání a svoji volbu postavit se na vlastní nohy si obhájí i před Čestmírem. Nejlíp jí teď rozumí Matyáš. Věra se svěří Pavle, proč se rozešla s Řeháčkem. V ordinaci Páleníkové se objevuje Prokop. Rád by se vrátil do Kamenice...

22.díl

4. dubna 2008 v 20:03 dily
Díl 22- Blondýna na sále (27.03.2008)Seriál Ordinace v růžové zahradě 2
Marek Barna slaví narozeniny, gratulovat mu chce i Magda. Pavla jí neodpustí podraz z minulosti. Pusenský se vrací do práce, ale fanfár se nedočká. Honza zapře Tereze schůzku s Pavlou, ale zapomene na dobré alibi.